Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 120. 000 forintot fizettem 5...

120. 000 forintot fizettem 5 napos tanfolyamért, hogy lomizhatok Ausztriában. Nem fogadták el kint a papírt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szépen feljelented azt, ahol a tanfolyamot végezted. Feljelentés oka----megtévesztés
2012. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
120 ezerért megmondom, hogy mit tegyél.
2012. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Mit lehet a lomizáson tanítani???
2012. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
17%

Ha szeretnéd tudni, akkor utalj nekem 120 ezret és megmondom PM-ben ;) Nyugi bennem megbízhatsz. Hogy lásd milyen jószívű vagyok adok egy tippet. Persze teljesen ingyen ezért neked nem kell semmit csinálnod csak elolvasod.


TIPP:

-Mindig vigyél sátrat

Ha szeretnél mégtöbbet megtudni utald a pénzt!


Lákátos Ronáldó voltam

2012. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Feljelentést tehetsz csalás miatt.
2012. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ausztriában, amikor lomtalanítás van, sokan járnak tőlünk holmikért, aztán itthon eladják. Vannak helységek, ahol szinte az egész falu ebből él. Pontosan nem tudom, de megszigorították az osztrákok az ilyen gyűjtögetés. Komoly szabályok lettek bevezetve.
2012. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Hát igen, így terjed Magyarország jó híre...
2012. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!