Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért kell egy népcsoportot...

Miért kell egy népcsoportot ennyire védeni, elnézni mindent?

Figyelt kérdés
Most néztem a híradót, régebben a cigányok szétvertek egy autót, büdös magyaroztak, "halál a magyarokra" botot találtak stb.Nos a védőügyvéd fel van háborodva, hogy a cigányokat rasszista támadásért ítélték el szerinte csak garázdaság és nagy büntetést kaptak 34 évet összesen. Mikor rákérdeztek hányan elkezdett ködösíteni tízenakárhány ember, arra a kérdésre voltak e már büntetve ? a válasz valakik igen valakik nem. Kiderült a legsúlyosabb büntetés két év volt amit egy visszaeső bűnöző kapott halmazatiként. Ellenkező esetben kíváncsi vagyok ha egy magyar csoport ver szét egy cigányokkal teli autót mit kaptak volna... Miért kell ennyire aránytalanul védeni őket?
2012. júl. 7. 09:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
facebookon kiírtam, hogy a b.üdös cigányokból elegem van megint leverték a barackot a fáról éjszaka, egyből cenzúrázták, miközben a megyünk magyart ölni, büdös magyarok, parasztok napi szinten olvashatóak tőlük.....
2012. júl. 7. 09:34
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Erre egyszerű a válasz.


Mivel ők kisebbség, ezért védelmezni kell őket (én mást csinálnék velük, de ez most mindegy). Ha mégse így megy a dolog, jön az, hogy Mo. egy rasszista ország, kiközösítik a cigányokat, stb.


Kezdem azt hinni, hogy ez nem Magyarország, hanem inkább Cigányország.

2012. júl. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Mert az állam feladata a kisebbség védelme a többséggel szemben. Mivel a többség arra vetemedett, hogy dolgozzon és eltartsa őket, ezért nekik jogukban áll megvédeni magukat és agyonverni a többségi társadalom tagjait. Így már remélem érthető.
2012. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy kisebbséget védeni kell, de itt már tragikomikus mennyire átestek a ló túlsó oldalára. én hülye korán reggel felb.aszom magam hétvégén :( a tökömért kapcsoltam be a tv-t.
2012. júl. 7. 09:43
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Hol a problémád végül is? Az autó nyíltan rasszista, antiszemita, kirekesztő utasai behatoltak a cigányok területére, aminek határait azok gondosan körbevizelték, így aztán nyílt provokációnak estek áldozatul. A magyarok aztán nem szégyelltek levegőt venni, ezzel csökkentve a cigányok egy főre eső oxigénkvótáját. A neonáci magyarok ráadásul azt az utat használták, amit a magyar állam csak és kizárólag a cigányoknak aszfaltozott le. Ez még csak nem is burkolt rasszizmus, azonnali megtorlást követel. Remélem belátod, hogy a cigányoknak nem volt más választásuk, mint botokkal, karókkal megvédeni magukat a rasszistáktól.
2012. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
A kérdésed alapján te sem vagy különb mint a cigányok.
2012. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Miért nem lehet elmagyarázni annak a Világnak, aki félti tőlünk a cigányokat, hogy Magyarországon nem a népcsoporttal van baj, hanem a csirketolvajokkal, kábeltolvajokkal, garázdákkal, ártatlan embereket fél- vagy egészen holtra verőkkel, és így tovább.

El kellene magyarázni nekik, hogy még egyetlen cigány szemészprofesszort nem ért bántalmazás származása miatt, egyetlen atomfizikusra sem mondta senki, hogy te mocskos cigány, de traktoristát, kovácsot, műszerészt, tanárt, kőművest sem bánt senki azért, mert dolgozik, gyermeket nevel, tököt termeszt, karitatív szervezetekben tevékenykedik.

2012. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Iróniád nagyon jó, kedves utolsó, de a szomorú az, hogy az az ügyvéd ezzel érvelt szinte. óóóó én rasszista állat a barackokat nem szedtem le és behűtve nem adtam át a nem barnáknak, hogy ne keljen éjszaka fennmaradniuk és álmosan dolgozni menni reggel :(
2012. júl. 7. 09:59
 9/18 A kérdező kommentje:
miért is nem vagyok jobb? nem mászok át mások tulajdonáért éjszaka? nem verek meg senkit hordában? vagy miért? kérlek fejtsd ki legyél kedves.
2012. júl. 7. 10:01
 10/18 intrepid ***** válasza:
70%
Tudjátok, most egy kis utópia jön. Most tekerjen odébb, aki nem akarja... Nagyszüleimnél voltak azok a régi fajta ajtózárak, amire ha csak csúnyán néztél felpattantak, és mégse rúgták rá az ajtót az emberekre. Koksog Kádár beszoktatta a fekákat a putrikból a városi polgárok közé, és ők látták, hogy lehet így is élni.
2012. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!