Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyári garanciába kerékpár váz...

Gyári garanciába kerékpár váz csere és nem ugyan az a színű, mit tegyek?

Figyelt kérdés

remélem jó témába írok, de szeretnék választ kapni.


Van egy Hauser kerékpárom. aminek a váza gyári hibás volt, ezért fel vitték Pestre és 2 hétig ott is volt a kerékpár.

És majd hozták vissza hogy a kerékpár hibás vázát kicserélték, de az új váznak a színe, nem egyezik meg a gyári hibás vázam színével. És hát hogy is mondjam az új váz színe az nem valami férfias, és ez nekem egyáltalán nem tetszik az új szín. Én ezt jeleztem is a cég felé, de ők azt mondták hogy ez volt raktáron, és ezzel le is tudták a problémámat.


És azt szeretném kérdezni, hogy a törvénybe nincs valami erről hogy garancia cserénél ugyan azt kell vissza kapnom amit én megvásároltam? tudok egyáltalán valahogy a törvényre támaszkodni, hogy ugyan az a színű vázat kapjam?:S


2012. júl. 13. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
jobban jarsz ha elmesz festeket venni.
2012. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!