Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan csináljam a felnicserét?

..petimessi.. kérdése:

Hogyan csináljam a felnicserét?

Figyelt kérdés
A kerómon most egy szimpla felni van, de ki akarom cserélni dupla falúra.Az érdekelne, hogy elég ha veszek egy új felnit, vagy egy komplett kereket kell vegyek küllőkkel.Nem azt akarom tudni, hogy hogy kell csinálni, hanem hogy ki lehetne úgy cserélni, hogy csak a felnit veszem meg hozzá a többi meg marad a régi!!

2012. jún. 8. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a küllőszám stimmel és a küllőhossz is jó, akkor minden további nélkül kicserélheted!
2012. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de a küllőim hosszát nem befolyásolja, hogy a felnim duplafalú???
2012. jún. 9. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:
De igen, rövidebb küllő kell hozzá. Egyébként se olyan triviális feladat az átfűzés. Ha nem valami komoly agy van a kerékben, akkor inkább komplett kereket érdemes venni szerintem. A fűzetés 2000-4000 Ft körül van kerekenként, ha jól emlékszem (nézz utána), ez alapján nézd meg, hogy drágább-e ennyivel a komplett kerék. Küllő is lehet, hogy kell új, az 8-30 Ft darabja. Van, aki szerint a 30 Ft-os sokkal jobb, az én kerekeim 8 Ft-ossal vannak fűzve és nincs velük gond.
2012. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha abszolót hülye vagy én az voltam fiatal koromban, akkor jó néhány biciklikereskedésben dolgozó főleg fiatal van akik előszeretettel mesélik be neked, hogy akkora küllőméret nem létezik amekkora neked kell ezért le kell vágniuk a hosszát és menetet kell bele vágniuk... ezért tizenezerbe fog kerülni... ilyen hülyeséget el ne higgy én sajna fiatalkoromban bedőltem nekik és jól megkopasztottak... székesfehérvár legnagyobb biciklikereskedésében történt e rémeset...
2012. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!