Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 1éve meghozott kapcsolattartás...

1éve meghozott kapcsolattartási bírósági határozatot az apa meg akarja támadni, sűríteni a gyerekkel kapcsolatos láthatást heti szintre, az elvitelt 2 hetenkéntre megteheti ezt?

Figyelt kérdés

Máig havi 1 elvitel teljes hétvégére, egy láthatás van és az ő változó munkarendjéhez igazodunk.

A gyerek 3 éves, megviseli a hurcolkodás, napokig kell neki mindig magyarázni a dolgot, a sűrűbb kapcsolattartás mindkettőnk életét megnehezítené.

Ő kéthetente akarja elvinni és minden héten pluszba látni, de ez gyakorlatilag a mi életünkbe folyamatos "belerondítást" takar.


2012. júl. 24. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy ennyit törődik vele. Nem is értem, hogy miért érzed ezt tehernek. :(
2012. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az apának van igaza! Ne hergeld ellene a gyerekedet,csak azért mert neked nem tetszik,hogy többet akar vele lenni.

Normális szülőknél az apa akkor viszi el a gyereket,amikor akarja. Nincs semmiféle időhöz kötve.

2012. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kérheti, és elöfordulhat, hogy meg is itélik neki.

A gyerek meg ha sürübben találkozik a apjával, illetve többet van nála, akkor sokkal könnyebben fogja elfogadni ezt. Örülhetsz, hogy az apa szeret a gyerekkel foglalkozni és még a változó munkarend mellett is ragaszkodik a gyerekhez.


Azt viszont elég durvának tartom, hogy azt, hogy a gyereket az apja hetente látni akarja, at életedbe való beleronditásnak tartod.

2012. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

aha, sok apuka, értelek titeket, csak hát az anyukának is lenne élete, meg azt azért nem tartottam fontosnak, de akkor most leírnám, hogy az apuka alkoholproblémákkal küzd.

+ az, hogy ti szerintetek jobban elfogadná azt a helyzetet, az ne jelenti azt, hogy a gyerek így nyugodtabb és minél sűrűbben viszik el, annál többet vannak "vak időszakai", amikor befordul, mert nem érti a helyzetet, miután visszahozták.

A törődik vele meg abban teljesedik ki, hogy 3. személyre hagyja a játékot, de köszönöm a válaszotokat!

2012. júl. 24. 22:32
 5/13 A kérdező kommentje:

kedves 2.

Ki írta, hogy ellene hergelem?

ez hol hangzott el?

Köszönöm hozzászólásod.

2012. júl. 24. 22:32
 6/13 anonim ***** válasza:
10%

1. vagyok, és 3 gyerek anyja.


A nyitó hsz-ben pedig semmit rosszat nem írtál, csak kiakadtál, hogy többet akarja vinni. Miért nem írtad le akkor? Nekem büdös a dolog. Lehet, hogy apuka miattad iszik netán? :D

Jelzem, örülnék, ha a fiaim apja látogatná őket, de nem teszi. Se piásan, se anélkül, és eléggé megsínylik a gyerekek. Úgyhogy hidd el, tudom, miről dumálok.

2012. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves 3. hozzászóló!

azért írtam, hogy belerondítás, mert nekünk is lenne dolgunk, programunk, kötelességeink, és ezért van meghatározva a havonta hányszor, és miképp, hogy nekünk is legyen életünk, ne attól függjön, apuka mikor kiabálja be, hogy jönne, és akkor aztán mindent el kell dobni...

eddig én igazodtam mindenhez, ő mondta, hoyg mikor szabad, én úgy csináltam, hogy nekem is jó legyen, de ez már kezd sok lenni, amit felvázolt

2012. júl. 24. 22:35
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves Első, aki 3 gyerek anyukája, a feltételezéseid nagyon építő jellegűek, gratulálok.

apuka könnyű testi sértéséről, meg a rendőrségi jegyzőkönyvekről is mellékeljek neked?

az, hogy te minek örülnél, az kevéssé mérvadó, az meg, hogy nem teregettem az elején úgy gondoltam, a kötelező kapcsolattartás darabszámának meghatározásakor nem mérvadó, hisz engem az alaphelyzet érdekelt, nem az, hogy te mit vélsz valónak.

2012. júl. 24. 22:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Keress ügyvédet. Neki valszeg elsőre is elmondod a dolgokat, hogy úgy tudjon tanácsot adni, hogy hasznos is legyen. Ugyanis a tények teljes ismerete nélkül a kutya nem fog neked válaszolni...
2012. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a vége az lesz, ez csak tűzoltásos kérdés volt.

Mellesleg az alapfelállás érdekelt, hogy ítélnek-e kérésre ennél többet, mennyit, és miért :)

2012. júl. 24. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!