Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 1éve meghozott kapcsolattartás...

1éve meghozott kapcsolattartási bírósági határozatot az apa meg akarja támadni, sűríteni a gyerekkel kapcsolatos láthatást heti szintre, az elvitelt 2 hetenkéntre megteheti ezt?

Figyelt kérdés

Máig havi 1 elvitel teljes hétvégére, egy láthatás van és az ő változó munkarendjéhez igazodunk.

A gyerek 3 éves, megviseli a hurcolkodás, napokig kell neki mindig magyarázni a dolgot, a sűrűbb kapcsolattartás mindkettőnk életét megnehezítené.

Ő kéthetente akarja elvinni és minden héten pluszba látni, de ez gyakorlatilag a mi életünkbe folyamatos "belerondítást" takar.


2012. júl. 24. 21:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A 3. vagyok, négy gyerekes elvált anya, és örülök, hogy ha a gyerekek az apjukat tartani tudják a kapcsolatot.


Ha tudom, hogy ezen a hétvégén az apjukkal lesznek, illetve hogy mikor jön látogatni, akkorra NEM tervezek mást és kész, még soha nem éreztem, hogy ezzel belerondit az életünkbe.


ITT VELED van elég komoly baj, ha neked ilyen a hozzáállásod, szégyellhetnéd magad, hogy ennyit nem tudsz a gyerekeid érdekében elviselni.

2012. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

gratulálok kedves 3., te is csak a kérdésre válasszoltál:

semmit nem tudsz az egészről, és ítélkezel, ez meg téged értékel, de köszönöm.

2012. aug. 9. 19:07
 13/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg ha a volt férjed minden hétvégén a nyakatokon akarna ülni, gondolom azt is jó szemmel néznéd, mert itt erről van szó nagyjából...
2012. aug. 9. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!