Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetnek ha a barátnőmm...

Feljelenthetnek ha a barátnőmmel a Balatonon szexelek a strandon a vízben főszezonban?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem látnak titeket pucéran, akkor nem.
2012. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz arrébb menni egy kicsit?
2012. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nádasban, csónakban, sötétedés után, amikor nem látja senki, egészségetekre. De nappal a strandolók (sőt, gyerekek) előtt közszeméremsértés és igenis feljelenthetnek.
2012. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vízben szexelni? Nem folyik be?

Amúgy igen.

2012. júl. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fairy0421 válasza:
Simán. Egyébként meg, ha többet utána nem akartok szexelni, akkor csak nyugodtan!Az tuti, hogy a Balaton vizétől a barátnőd biztos, de még valszeg te is olyan fertőzést kaptok, ami után még az élettől is elmegy a kedvetek...:D
2012. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
az hagyján, de ha mázlitok van, nem jár arra éppen olyan magamfajta ember, aki jó nagyokat belerúg mindkettőtökbe.
2012. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Ez a fertőzés a Balaton vizétől elég bugyuta legenda, nem kellene ezzel riogatni a népet. Ki ne szeretkezett volna a Balatonban, főleg fiatalabb korában... én sem felejtem el, csodálatos volt! És senkit nem ismertem, aki fertőzést kapott volna! Legfeljebb feledhetetlen élményeket.
2012. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fairy0421 válasza:
Ez nem bugyuta legenda...minden ilyen helyen egy rakás fertőzést lehet beszedni. Csak, hogy mondjak egy példát, nekem a Balatonból sikerült összeszednem egy nagyon jó kis évente visszatérő bőrbetegséget, amit erős antibiotikummal kell kezelni. És ez szimplán csak a karomon van. Nem is akarom elképzelni, hogy milyen lenne "ott"... Attól, hogy te nem tudsz ilyenekről és anno mázlid volt, attól még létezik...olvass utána...Egyébként meg gondolom fiú vagy, aki nem jár nőgyógyászhoz és fogalma sincs ilyenekről. Ha esetleg lány vagy, akkor meg elég szomorú a tudatlanságod. Ennyi.
2012. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lányoknak jó lenne tudni (de keveseket érdekel), hogy szabad vizekben fürdés után tusfürdővel vagy szappannal alaposan meg kell mosakodni (igen, OTT), mert komoly fertőzést lehet kapni.
2012. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!