Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez a kínzási módszer mitől...

Ez a kínzási módszer mitől olyan durva? Miért bolondul meg a hideg víztől?

Figyelt kérdés

A leborotvált fejre csöpögtetett hideg víz alkalmazása

Az áldozatot egy sötét lyukban felkötözték, majd a fejére általában egy pár másodperc gyakorisággal jéghideg vizet csepegtettek. A monoton módon, rendszeresen cseppenő hideg víz súlyát az elítélt egyre nehezebbnek vélte, és rettegéssel várta a következő csepp hideg vizet. Hosszabb ideig tartó alkalmazása után a fogoly megbolondult.



2012. aug. 2. 10:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Próbáld ki és rájössz.
2012. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy durva, biztos az, ha azt írja, de mitől?
2012. aug. 2. 10:42
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan mintha viszketne valamid egyre jobban és nem tudnád megvakarni kb
2012. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hidegségen van a hangsúly. Az agya más inger hiányában csak erre az egyre tud figyelni.
2012. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Én kb a számítógépes játékokhoz tudnám hasonlítani. Vannak, akik olyan szinten, annyi ideig űzik ezeket, hogy teljesen elvesztik a kapcsolatot a külvilággal=megbolondulnak. Bármi más is lehet ilyen hatással az emberi agyra.
2012. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Most képzeld el hogy le vagy kötözve egy asztalhoz, a fejedet sem tudod megmozdítani, és közben folyamatosan hideg vizet csöpögtetnek rád.

Én személy szerint már attól kikészülnék, ha így lekötöznének...

Am. egyszer az 'Állítólag' c. sorozatban tesztelték, ott sem bírta sokáig az alany.

2012. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem a "hideg víztől", hanem a cseppenés monotonitásától!
2012. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Ez kérdés?Ki az akit nem idegesít, ha rácsepeg valami?És ez ráadásul folyamatos, nem is tud ellene tenni semmit.De nem is a víz a lényeg, szerintem attól is megbolondulna, ha odakötöznék és meggymaggal dobálnák.Vagy összezárnák egy léggyel és nem tudná lecsapni. :(

Nagyon beteg, aki ilyesmikkel kínoz egy embert.Rajtuk kéne először kipróbálni..

2012. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a hetedik válaszoló helyesen írja!!
2012. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Nagyon beteg, aki ilyesmikkel kínoz egy embert.Rajtuk kéne először kipróbálni.."


Szerintem meg a gyilkosok kaphatnák ezt büntetésnek.

2012. aug. 2. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!