Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 5 hónapos kislányomról van...

5 hónapos kislányomról van szó. AZ élettársam kitett bennünket nálam volt a kislányom majd vittem oltásra és a volt párom kikapta a babakocsiból a gyereket és elszaladt vele. Azzal a kérdéssel fordulok felétek hogy ilyen esetben kinek ítélik a babát?

Figyelt kérdés
2 hete nem láttam a kislányomat. Beadtam én is és ő is az ideiglenes intézkedést a bíróságra.Ma kaptam egy levelet, ami tele van hazugsággal, amiben leírja, hogy nem vagyok alkalmas a gyereknevelésre.

2012. aug. 6. 16:28
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
gyámhatóságra menj, ott hamarabb tudnak segíteni. Ügyvédet mindenképp próbálj fogadni, de a gyámahatóságon is szokott lenni akihez ingyenesen fordulhatsz tanácsért. Lakást tudsz biztosítani a babának?
2012. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Annak ítélik, ahol jobb helye lesz.


Ezt mi itt hadd ne próbáljuk meg eldönteni.

Mindenesetre a helyzetet rendezni kell, úgyhogy mindenképpen indítsd el a szükséges eljárást.

2012. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
most van hol laknod?vagy az élettársad kidobott titeket,vagy csak elvitt titeket oltásra?
2012. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
3.-ik vok,hogy bírod ki,hogy nem láttad a lányod 2 hete???ez szinte gyermekrablás
2012. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

két hete? helyböl emeltem volna kia ahaist csak ugy nem viheti el a ygereket engedély nélkül



2 hete??

kerested?

tudod hogy jol van egészséges?

voltál rendörségen?

2012. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

Már bocs, de elvileg a saját apjával van, nem?


Ebben semmi törvénysértő nincsen.


Amíg nincs rendezve a gyerekelhelyezés, addig mindkét szülőnek ugyanannyi joga van hozzá, hogy nála legyen a gyerek.

2012. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
DE nem igy!!!!!!!
2012. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
a kislányom eddig csak anyatejen élt szinte.Most a szüleimnél lakom a picinek megvan a kis helye.
2012. aug. 6. 16:54
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát azt, hogy kinek ítélik a babát, még egy bírónak is feladja a leckét a tények teljes ismerete mellett, nemhogy nekünk.


Ennyiből, hogy elvitted oltásra, ő meg kikapta a kocsiból, ne várd senkitől hogy megmondja.


Egyébként kerested a 2 hét alatt? Sokat nyomhat a latba, hogy egyáltalán kerested-e a gyereket, próbáltad-e felvenni vele a kapcsolatot.


Sok ilyen és hasonló esettel találkoztam már, de soha nem értettem és szerintem nem is fogom, hogy két ember, akik egyszer szerették egymást és közös gyereket vállaltak, hogy viselkedhetnek így. Szerintem itt komolyabb gondok is voltak nálatok, nem fogja csak úgy meg szimplán egy apuka sem a babát és szalad el vele.


És igaza van az előttem íróknak, hogy 2 hetet nem bírnék ki a gyerek nélkül, ha kell rendőrökkel megyek oda, hogy érvényesítsem a jogaimat, ez esetben, hogy egyáltalán láthassam a gyerekemet.

2012. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
voltam a rendőrségen,gyámhatóságon,ügyészségen de senki nem tudott segíteni.Beadtam a bíróságra az ideiglenes elhelyezést.Most várok de már az őrület határán vagyok.
2012. aug. 6. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!