Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Beidéztek Gyanúsítottként...

Beidéztek Gyanúsítottként kábítószerrel való visszaélésért kihallgatásra. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Nem használok kábítószereket , egyszer próbáltam ki a füvet kb taval nyáron. Nem értem mit akarnak tőlem, mikor a baráti körömben és a családomban senki nem használ drogokat. Az lenne a lényeg hogy van bennem egy egészséges félelem ez iránt . És halottam arról hogy csinálnak drog tesztet meg stb. az lenne itt a kérdés hogy hogy ha semmit nem találnak a véremben vagy a vizeletemben akkor mit tehetnek velem?

#rendőrség #drog #kábítószer #cucc #gyanúsított #beidézés #kábítószerrel való vissza élés
2012. aug. 13. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
hát, ha sehogy sem tudják rád bizonyítani, akkor beperelheted őket becsület sértésért vagy valami ehhez hasonlóért
2012. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Antimod ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget írni, de szerintem a tavaly nyári fűnek már nincs nyoma a szervezetedben. Ha pedig gyanúsítanak, akkor bizonyítékot is szolgáltatniuk kell hozzá, különben alaptalan.
2012. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A kábítószerrel való visszaélés nem azt jelenti, hogy fogyasztó vagy!
2012. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Terjesztő sem vagyok !
2012. aug. 13. 15:08
 5/12 A kérdező kommentje:
Jobb ha az ember letagadja azt az egy alkalmat is vagy valljam be hogy kipróbáltam?
2012. aug. 13. 15:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Rendőrséget nehéz lesz főleg becsületsértésért, legfeljebb azt aki rádvallott. De azzal is meg kell várni, hogy lezárul az ügy.


Keress egy ügyvédet. Sok félnivalód nincs, de jobb az óvatosság.

2012. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondd el hogy kipróbáltad egyszer,és kész.Már nem mutatja ki a teszt.Viszont mivel nem tanúként hívtak be hanem gyanúsítottként,így egy kicsit gázabb a dolog,más is lesz itt amivel gyanúsítanak,nemcsak a kipróbálás.Lehet hogy valaki alád akar tenni.Viszont a teszt mivel negatív lesz,így fogyasztás kilőve.
2012. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kannabinoid lerakódik a hajban, a haj viszont kétévente teljesen megújul (szóval az összes kihullik és folyamatosan nő az újabb), de ha raszta hajad van, akkor az ciki. Ha találnak a szervezetedben csekély mennyiségű kannabionidot, akkor ráfoghatod, hogy azt hitted, hogy rendes dohányt adtak, így lényegében te leszel az áldozat.


Nem mellesleg hozzátenném ha tényleg kábítószerrel való visszaélésben vagy a gyanúsított, akkor a BTK szerint a következők büntethetők: Aki kábítószert termeszt, előállít, megszerez, tart, az országba behoz, onnan kivisz, az ország területén átvisz, kínál, átad, forgalomba hoz, vagy azzal kereskedik.


Nem vagy bűnös, ha ezek közül egyikre se ismersz magadra.

2012. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ügyvédet keress.

A becsületsértéses dolgot felejtsd el, az Első butaságot írt, a hatóság nem perelhető ezért. Az amúgy sem így meg.


Ügyvéd!!!

2012. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kovpet ***** válasza:
Nehogy bevalld! Semmi jót ne tételezz fel róluk, ők nem a te oldaladon vannak. Nem is rosszindulatúak persze valószínűleg, de ők dolgoznak és aznap te vagy a huszonötödik ilyen ügy.
2012. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!