Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyanúsított vagyok kábítószerr...

Gyanúsított vagyok kábítószerrel való visszaélés ügyében, Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Ma reggel vettem át az idézést , gyanúsítottként beidéztek kábítószerrel való visszaélés ügyében.Sokáig csináltam a füvet utoljára július 9.én a születésnapomon éltem vele, ma ugye augusztus 13-a van. Az idézés szeptember 6. ára szól. Ha addig még kimutatható vérből vagy vizeletből? És ha kimutatják mit érdemes mondani ilyenkor? Olyanok válaszát várnám akik átéltek ehez hasonlót természetesen nem akarok sittre kerülni ien hülyeség miatt. És hanem mutatja ki akkor mivan? 17/f

2012. aug. 13. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Seggbekukira számíts!
2012. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A drog szerintem már eltávozott a szervezetedből, de a "drogosokra" van módszer, hogy kideritsék.


Csak az a kérdés, mennyire van joguk ezeket a módszereket használni.Bár ha gyanusitott vagy és kiskorú akkor ez lehet indíték.


Bár valjuk be megérdemled, de börtön szerintem nem lesz belőle, hacsak nem árusítod. Ha árusítottad akkor 100 hogy börtönbe dugnak (több évre, és nevelőintézet 18-ig).

2012. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. aug. 13. 22:15
 4/13 A kérdező kommentje:
Házkutatás? Ha a házunkban se találnak semmit és a szervezetembe sem ? akkor mi van? elküldhetnek attól még elterelőre? Nem árusítom!
2012. aug. 13. 22:18
 5/13 anonim ***** válasza:

Mondtam, ha van inditékuk akkor vannak olyan "lehetőségek" amivel 100%-ra kiderül, hogy drogoztál.


Csak indíték kell, de azt is mondtam mivel kiskorú vagy, lehet elég indíték.

2012. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vitték lejjebb a büntethetőség korhatárát? :D


Btk. III. fejezet I. cím 23. § Nem büntethető, aki a cselekmény elkövetésekor tizennegyedik életévét nem töltötte be.


Háááát szép öcsém reménykedj benne, hogy én voltam figyelmetlen, mert ha nem, akkor bizony ez sz0póág :D

2012. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat az a baj hogy sajnos utólag látja be az ember hogy hülyeség volt... :/
2012. aug. 14. 01:50
 8/13 anonim válasza:
A számítógépedet mindenesetre pucold le... Megtalálják, hogy te írtad ki ezt a kérdést, és nem is lesz több munkájuk...
2012. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ilyent ***** válasza:

Ma reggel vettem át az idézést , gyanúsítottként beidéztek kábítószerrel való visszaélés ügyében.


Áruld el hogyan csináltad hogy egyből gyanúsított lettél?

Alaptalanul nem vádolnak meg.

Én átéltem egypár ilyen helyzetet.

De ilyenről amit te írsz nem hallottam pályafutásom során

2012. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ezért sittre nem fognak vágni.Ha pedig mégis akkor fiatalkorúak börtöne ami azt jelenti hogy seggbekukii barátom.Egy pártfogóval megúszod, de biztonság kedvéért fogadj meghatalmazott ügyvédet a kirendelt szart sem ér.

De ha bizonyított lesz akkor véged.Simán kimutatható 3hónapig a füves cigi.Remélem ebből tanulsz és többet nem csinálod ezeket a dolgokat.

Majd írj hogy azért mi lett belőle.

2012. aug. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!