Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Te is azonnal kivégeztetnél...

Te is azonnal kivégeztetnél egy kutyát ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

[link]


Egyrészt, gyilkossági kísérletet hajtottak végre ember ellen.

Másrészt a vér íze után miért ne ismétlődhetne meg az eset?


Nem értem mit kell vizsgálni a három rotit. Golyót vagy injekciót nekik, azt kész. Ha teszem azt egy betörőt kaptak volna szét, az más eset lenne egy fokkal, de egy járókelő/postás esetében ugyanígy ítélkezek.


A szülők meg természetesen felelősek, de most az mire jó, ha pénz/fegyház büntetést kapnak.



2012. aug. 15. 19:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
41%

"Golyót vagy injekciót nekik, azt kész"


Ez aztán megoldaná a problémát.Így soha többet nem fordulnának elő ilyen esetek mert megrémülne a többi kutya


Birka

2012. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
31%

NEM, NEM, SOHA!!!!


A gazdáját végeztetném ki, mivel a kutya olyan lesz amilyenek nevelik, olyanok mint az emberek és a hangyák.


NINCS ROSSZ KUTYA CSAK ROSSZ GAZDA!


amúgy meg van egy olyan érzésem, hogy nem lett megtanítva a kis kölöknek, hogy nem húzzuk meg a kutya farkát/fülét, mert megharap!

2012. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
14%
Ez olyan, hogy mindenki rendőrnek születik, csak sokan tovább tanulnak.
2012. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
20%

2. vagyok!


Amúgy ennyi erővel az összes gyilkost (fajtól függetlenül [ember, kutya, macska, krokodil]) ki kéne végezni és nem állami pénzen zabáltatni meg éltetni, az ember sokkal jobban hibás MINDEN ESETBEN, mint a kutya!

2012. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
13%
Ha úgy járnátok,mint a pszichológus a Halálsoron c.-ű filmben,akkor is ezt mondanátok?Én nem biztos.
2012. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
28%
Nem a kutya a hibás te idétlen!!A gazdáit kéne kivégeztetni!!!A nevelésen múlik, a kutya nem tehet semmiről,észlény!
2012. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
76%

Jó... Akkor most TEGYÜK FEL hogy a kisfiú volt a hibás és mondjuk dobálta esetleg ijesztegette a kutyákat, amik ettől megvadultak, elszabadultak és megtámadták őt. Ez is lehetséges. És emiatt rögtön meg kéne halniuk... Persze ez csak egy verzió, nem tudom mi az igazság, azt csak a fiú tudhatja...

És a többi válaszolónak is igaza van , hogy ha normálisan nevelik meg a kutyákat akkor még ha a gyerek 'bántja' is őket nem támadnak.

2012. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
71%

"ha normálisan nevelik meg a kutyákat akkor még ha a gyerek 'bántja' is őket nem támadnak."


Ez a nagy igazság!!!Normális neveléssel egy rotit kezes báránnyá lehet nevelni!

2012. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%
Ráadásul nagyon jó az emlékezőtehetségük. A nagybátyámnak 2 rotija van, régebben 1 volt, de most vett 1 nőstényt mellé. Körülbelül 5 éve voltunk ott, mert nagyon messze laknak, és párszor játszottam a kutyussal, de amikor először meglátott és nem lett volna ott a kerítés, én ott halok meg :D Na a lényeg, hogy most megint voltunk ott és a hím nem ugatott rám mert felismert, a nőstény viszont megakart ölni :D
2012. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Azért lássuk be, a roti nem arról híres, hogy gombolyaggal játszadozik.
2012. aug. 15. 19:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!