Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 14 éves fiút beengednek a...

14 éves fiút beengednek a barátjával együtt (ő is 14) egy Death Metal koncertre Magyarországon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 21:20
 1/8 anonim válasza:

Ha látszik rajtatok, hogy kiskorúak vagytok (aka alacsonyak vagytok, nincs szőr rajtatok, nincs mély hangotok), akkor elkérik a személyit, és akkor elküldenek a fenébe. Elvileg felnőtt ügyelettel mehetnétek csak. Szerintem. Mire mennétek? Dark Tranquillity-re?

Amúgy szimpla amatőr zenekaros rockestre simán beengednek.

2012. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, egyelőre nem akarunk még elmenni, csak gondolkoztunk rajta hogy a közeljövőben jó lenne elmenni egy ilyen koncertre.
2012. aug. 22. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán.
2012. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán beengednek.
2012. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Öcsém 14 éves, és volt már death metal buliba, sőt, láttam 8 éves gyereket is ott, bár ő az egyik zenész fia volt :)
2012. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja és a Dark Tranquility nagyon messze van a death metaltól :)
2012. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a DT Melodic Death. Engem 15 évesen beengedtek.Rockamratonra is.. bár rajtam bakancs volt és elég hosszú a hajam és kicsit szőrös is vagyok szóval nem nézek ki annyinak :D
2012. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Abban azért egyezzünk meg, hogy a melodic death távol áll a klasszikus értelemben vett death metaltól mind zeneileg, mind szövegileg. Hallgasd csak ezt meg:


http://www.youtube.com/watch?v=kh_8bS-8-bI

2012. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!