Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyenkor mi lesz? (többi lent! )

Ilyenkor mi lesz? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Nos csináltam egy elég nagy hülyeséget, kicsit bánom is. Van egy eléggé 'szőrös' csaj az évfolyamunkban és csináltam róle egy likecombat-os szavazást, hogy ki szerint hol a legszőrösebbXDDD akkor vicces volt, és még vissza gondolva is jó poénnak tűnik..de hallottam hogy a csaj fel akar jelenteni becsület sértés miatt.Ilyenkor mi történik? Valahogyan el tudnám ezt titkolni a szüleim elől, ha feljelentene?:S
2012. aug. 27. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Hogy te mekkora egy gyökér vagy.
2012. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
*róla
2012. aug. 27. 22:32
 3/16 A kérdező kommentje:
Régóta nem vagyunk jóban, néha sértegetett és soha nem szóltam neki vissza..már megérdemelte:')
2012. aug. 27. 22:33
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Becsületsértés 1 évig terjedő szabadságvesztés,de mivel ez aljas indokkal történt,így 2 év szabadságvesztéssel büntetendő.

És eltitkolni nem fogod tudni,ugyanis az idézést levél formájában fogod megkapni,ha nem mész be az adott időpontra,akkor személyesen mennek ki érted.

2012. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
13 vagyok:|
2012. aug. 27. 22:43
 6/16 anonim válasza:
te egy állat vagy:DDD
2012. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
XDDDD DE nem akartam hogy ez legyen belőle. így hogy nem töltöttem még be a 14et, lehet belőle valami?! vagy le tudják egyáltalán nyomozni, hogy én voltam? Csak egy-két ember tudja, de ők egészen biztosan nem mondják senkinek. És már törölve lett a szavazás.
2012. aug. 27. 22:52
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
13 évesen pláne megfogják tudni a szüleid. Hiszen őket fogják büntetni.
2012. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
A korod miatt sajnos következménye nem lesz rád nézve,de ha a csajszi feljelent,kárpótlást kérnek,azt anyucid meg apucid fogja kifizetni.
2012. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
am a leány szerintem elöbb mondaná el szüleidnek a dolgot mint a rendörségnek, szóval nem lessz abból semmi zsernyákos ügy:D de mégegyszer is Te eggy ÁLLAAAT vagy:DDD
2012. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!