Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyet értenétek az autó...

Egyet értenétek az autó jogosítvány korhatárának 21 évre emelésével?

Figyelt kérdés
2013 januártól majdnem az összes kategória korhatárát megemelik, csak pont az autóét nem. Pedig pont hogy azt kellene már régóta, valami normális korhatárra felemelni, és nem gyerekek kezébe jogsit meg autót adni.
2012. szept. 8. 18:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%
Ja és az M kat. 16 évre emelésével jól kics.sztek azokkal a falusiakkal is, akik csak robogóval vagy Simsonnal tudnának kényelmesen bejárni középsuliba. Mellesleg a jelenlegi jegy/bérletárak mellett SOKKAL olcsóbb motorral mászkálni. Tapasztalatból mondom, nekem a Simson 2 litert eszik, az R13-as BMW 3-at, viszont a miskolci diákbérlet 3900 ft, a felnőtt 7ezer...
2012. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem pszichológusoknak, illetve pszichiátereknek kellene megmondani azt, hogy valaki érett -e már a jogosítványra, van -e felelősség tudata, stb. Főleg a fiúknál problémás a jogosítvány. Az ember 18 évesen papíron felnőtt, de a valóságban csak nagyon ritkán és azt hiszi, hogy tud vezetni, de valójában csak lehetőséget kap arra, hogy vezessen. Busszal, vonattal és repülővel, nagyvárosokban biciklivel, metróval, trolival, eljuthatunk bárhová. Jó ez a 18 év, de nagyon oda kell figyelni főleg a fiúkra!
2012. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút ellenzem! A 18-20 évesek már jogilag felnőttek. A "gyerekes" lelkűek között jópár 30 éves is van. Elég abszurd lenne, ha 18 évesen már bérelhetnél vagy akár vehetnél egy lakást, de autóval nem parkolhatsz le elé.
2012. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút ellenzem! A 18-20 évesek már jogilag felnőttek. A "gyerekes" lelkűek között jópár 30 éves is van. Elég abszurd lenne, ha 18 évesen már bérelhetnél vagy akár vehetnél egy lakást, de autóval nem parkolhatsz le elé.



Igen ez jogos pontosan! Valaki felnött és betöltötte a 18 at én meg adnám mindnre a jogsit nem vacakolnék!

Felesleges a korhatár emelés 18 évesbe is van fa** de van 30-40-50 évesbe is idiota barom... Sőt a legtöbb az idősebb korosztályban keresendő mert olyan dolgokat megcsinálnak amit egy fiatal nem fog tehát ez a véleményem fentebb írta valaki hogy a kormány hülyének nézzi az embereket ez így van és Magyarország sülyed vissza a béka valagára!


Lesznek itt még érdekes dolgok csak figyeljétek meg sajnos!

Ha már annyira jönnek itt a felnött korral stb.. akkor legyen a felnött korhatár is 21 év.. Örültség ez az egész... és felháborító is!

2012. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
48%
Én 25 évre emelném
2012. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

ez most írigység vagy nincs pénzed jogsira? :DDD

25 évesen már nyugdíjjba kell lassan menni nem vezetni tanulni vazze ... a nap vicce vagy ! :DDDDDDDDDDDD

2012. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Egyetértek avval, aki előttem írta: aki 18 évesen úgy vezet, mint egy hülye az 21 évesen is úgy fog, sőt 30 évesen is.

Én inkább azt szeretném, hogy 17 évtől már lehessen jogosítvány, de sokkal jobban figyeljenek oda, hogy kinek adnak mindenkinél. Sokszor van olyan, hogy egy 30-40 éves rosszabbul vezet, mint egy 18 éves

2012. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!