Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha gyanús, hogy 3 ismerős,...

Ha gyanús, hogy 3 ismerős, akik kifigyelik, hogy mit netezek (mobiltelefonon és számítógépen is), sőt lehallgatnak, akkor hova fordulhatok segítségért?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 18:47
 1/4 Komplikato ***** válasza:
100%

Ha nem vagy kém, sem fontos ember, akkor első körben egy terapeutát vagy pszichiátert keres fel.

Ha azok közé tartozol aki azért paranoid mert üldözik, akkor zárj le mindent jelszóval, titkosítással, tűzfallal, akármivel, amihez hozzáérsz.

2012. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát ha azért üldöznek, mert a zenekaruk rajongója voltam, de előnytelen külsőm meg bizonyos betegségeim miatt valamint mert megosztottam negatív véleményemet is, ez nem tetszett nekik, az szerintem nem engem minősít.


Sajnos nem beképzelem magamnak ezeket, hanem eléggé bántanak, megaláznak ahogy csak tudnak, visszaélnek a személyes adataimmal. Én igyekeztem velük mindig rendes, kedves lenni, és csak azért voltam bunkó, mert ők is azok voltak velem, de ez valahogy senkit sem érdekel.


Szerintem durva hogy még le is hallgatnak, sajnos vannak erre utaló jelek. Én nem akarom feljelenteni őket, mert nem akarom, hogy miattam börtönbe kerüljön bárki is. Csak hiába írom, hogy hagyjanak békén, nem teszik meg. Van jobb dolgom is mint hogy ezen aggódjak folyton.

Nagyon fáj, hogy más tud netezni, személyes dolgokat kiírni, kényesebb dolgokra rákérdezni anonim módon anélkül hogy bármi baja származna belőle, csak én nem, mert kinevetnek, kigúnyolnak, megaláznak, visszaélnek vele.

2012. szept. 18. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod őket feljelenteni (amire minden alapod meglenne, ha igaz, amit írsz), akkor számítástechnikai szakemberhez.
2012. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Telefonszámcsere, szg újratelepítése, és nulla kapcsolattartás velük.
2012. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!