Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csináljak, ha a szomszédom...

Mit csináljak, ha a szomszédom a project x-hez hasonló bulit csinállt?

Figyelt kérdés

Nagyon hangos a zene, és vannak vagy 200an, ha nem többen....de még csak most kezdődött meg kb fél órája.

Ma 4x autónyi piát vitt be, vagyis annyit láttam....de azon kivül kitudja még mennyit visznek a vendégek...szóval lessz itt minden. Tuti drogoznak. 20-25 körüli mindenki.

Azt mondta az egyik szomszédnak, amikor ment szólni a zaj miatt, hogy reggelig tart...

Amúgymeg 4házzal arréb van..

Szerintetek mit csinálljak??? Jah és olyanok, hogyha kihivod a zsarukat akkor tuti megbánod....mert sok ismerőse van a rendőrségen és úgyse csinállnak neki semmit, meg meg is tudja hogy kijelentette be. Aztán meg bajom esne...szóval...

Vélemény? Ötlet?

17/fiú



#buli #csendháboritás.
2012. szept. 29. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%
És ez téged miért zavar 17 évesen? Kommunista vagy? Vagy csak egyszerűen bosszút akarsz állni, mert téged nem hívtak meg?
2012. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

nem birok aludni.

És igen zavar hogy nem hivott meg.

de akkor se szabad ezt csinállja.

2012. szept. 29. 21:51
 3/22 anonim ***** válasza:
12%
Akkor hogy beszéled ilyen jól a magyar, román vagy vagy mi? Na mind1, sztem csapj te is egy házibulit nálatok, ezt a feljelentgetősdit meg felejtsd el, mert megütheted vele egyszer a bokádat, most nem áll mögötted az ÁVH, hogy fedezze az ilyen akciókat.
2012. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

román vagyok igen:)

és nemtudom mi az ÁHV :D

amúgy meg mint látod rendesen tudok magyarul, csak itt élek romániában:)

2012. szept. 29. 21:59
 5/22 A kérdező kommentje:

rosszul irtam xd

ÁVH***

2012. szept. 29. 22:00
 6/22 anonim ***** válasza:
21%
Az ÁVH olyan, mint nálatok volt a Securitate 89 előtt, csak nálunk 56-ban megszűnt.
2012. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

# 1:

ha te sem tudsz aludni a zajongó szomszédoktól, akkor vajon mit csinálnál?

Kérdező:

Tudom, kicsinyes a bosszú, de ez van: valami át tudsz dobni a szomszédba? Ne legyen túl nagy kár, csak feltűnő legyen.

2012. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

át dobjak 1 követ? pld...

vagy mire gondolsz?

2012. szept. 29. 22:04
 9/22 anonim ***** válasza:
26%
Szóval az a bajod hogy nem hívtak meg. Ilyen suttyókat én se hívnám meg...
2012. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
# 8/10 - 22:00-nek : szóval román vagy?
2012. szept. 29. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!