Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csináljak, ha a szomszédom...

Mit csináljak, ha a szomszédom a project x-hez hasonló bulit csinállt?

Figyelt kérdés

Nagyon hangos a zene, és vannak vagy 200an, ha nem többen....de még csak most kezdődött meg kb fél órája.

Ma 4x autónyi piát vitt be, vagyis annyit láttam....de azon kivül kitudja még mennyit visznek a vendégek...szóval lessz itt minden. Tuti drogoznak. 20-25 körüli mindenki.

Azt mondta az egyik szomszédnak, amikor ment szólni a zaj miatt, hogy reggelig tart...

Amúgymeg 4házzal arréb van..

Szerintetek mit csinálljak??? Jah és olyanok, hogyha kihivod a zsarukat akkor tuti megbánod....mert sok ismerőse van a rendőrségen és úgyse csinállnak neki semmit, meg meg is tudja hogy kijelentette be. Aztán meg bajom esne...szóval...

Vélemény? Ötlet?

17/fiú



#buli #csendháboritás.
2012. szept. 29. 21:39
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

már vége lett:D

ma reggel fél 10fele láttam a tömeget elmenni :D vagyis a nagyrészét .

2012. szept. 30. 20:54
 22/22 csokisragu válasza:
Ez a leg gyerekesebb amit életemben olvastam! Szard már le! Ha nem tetszik akár el is lehet költözni 8 várossal arébb! 17 évesen még ha 97 éves lennél. Az öreg anyám 75 éves oszt még is ugy nyomja a riszát. Ilyen ez a 21. század gondolkozzál már! Amugy meg a zsaruk nem tehetnek ilyent hogy nem csinálnak semmit ha be érkezik hozzáuk a feljelentés akkor nekik kötelességük felül vizsgálni az ügyet! De ezt már neked is tudni kell! nincs tv otthon? vagy mi?Hát még SOHA nem hallottam ilyent.
2015. jún. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!