Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Állami gimnáziumban az igazgat...

Állami gimnáziumban az igazgató hozhat öltözködési szabályokat?

Figyelt kérdés
Pl. ki kell venni a piercinget, vagy nem lehet csak cicanadrágban lenni.
2012. szept. 29. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Ez legyen a legnagyobb bajod, igen hozhat, és ezzel semmi baj sincs. Én örülök neki, hogy nem öltözhetnek nálunk úgy mint a szaják, mert az igazgatónk öreg és régimódi... Más tájékon kevésbé örvendetes, de ezen igen. :P

F/17

2012. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Igen, hozhat.
2012. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen hozhat.
2012. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen. És a legalapvetőbb öltözködési szabályokat minden közterületen be kellene vezetni, mert már akkora az optikai szennyezés a városokban, hogy az fájdalmas.
2012. szept. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hé, nekem nincs bajom ezzel, pont hogy javasolni akarom.
2012. szept. 30. 07:59
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Hozni hozhat ilyen jellegű szabályokat, de ha nem tartod be őket intőt nem adhat érte mert az öltözködés megválasztását nem korlátozhatja így ha intőt kap valaki amiatt hogy kihívóan öltözködik akkor az alkotmányellenes.
2012. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

háát, nem éri meg mondjuk a gazdag családok javára dönteni ilyesmit, de mondjuk ha cska a gyerekek egészségét nézzük, akkor mindneképpen az egészséges évszaknak megfelelő öltözködést szorgalmaznám.


Szörnyű hogy mennyi lány van kitéve annak hogy elveszítse a termékenységét a folyamatos felfázások és vesemedence gyulladások miatt. A fájdalomról és egyéb kényelmetlenségekről nem is beszélve.

Meg az egyéb betegségek. Nagyon sok beteges embert láttam, akik folyotn valmi betegségtől szenvedtek, pl tüdő gyulladástól, vagy folyton elkapták az influenzát. Egyik sem öltözködött úgy ahogyan kellett volna.


Ne értéstek félre, én is nő vagyok. De teljesen más ha nem akarsz gyereket szülni, vagy nem tudsz. Ez legyen az egyén döntése, ne a tudatlanság miatt fellépő egészségi problémák kényszerítsék ki.


A divatújságok is megvannak huzatva. Olyan kollekciókat eröltetnek, amelyek nem a mi éghajlatunkra készültek!!!!


Van egy tökjó hosszú, térd alá érő kabátom, márkás is meg minden, de én érzem magam kellemetlenül , mert azért én is szeretek divatosan öltözködni, mindenkinek cska csípőtarajig (a csípő lapát felső éle) érő kabátja van. De lemondani róla nem vagyok hajlandó, mert nagyon jó meleg.


furcsán néznek rám, ha hosszú trikót veszek a felső alá amit betűrök hogy védje a derekamat, míg mások télen is hájacska villantó pólókban járnak.

És ott vannak a tévé műsorok. Én a magyar műsorokat törvényileg szabályoznám, hogy éghajlatnak megfelelő ruházatot vegyen fel. Télen legyen a Gombos Edinán is kötött pulcsi, amikor műsort vezet. Szörnyű, hogytélen amikor -20 fokvan is egy májusra való vékonka felsőt visel az ember. A műsorvezető egy példa, őt követik az emberek. A külföldi filmek és műsoroknál pedig jelezném, hogy más éghajlatra tervezték a ruházatukat, mint a korhatáros jelzést.


Én viszont sosme tlaálok megfelelő ruházatot a boltokban. akarok egy jó meleg hosszú pulcsit ami védi a dekeramat, és ha bemegyek akkor is csak drágán van, és még nem is lenne baj, ha olyna is lenne a minősége. De a 6-8 ezer forintos pulcsikat max csak egy évre tervezik minőségileg, mert bolyhosodik és felfut a szála... Ha pedig mégis találok egy elfogadhatót, megszólnak miatta mert én alacsony vagyok és ezért "nem áll jól".


Emberek mi a divat világ gyarmata vagyunk, ide hoznak minden szart.


Ez nagyon szigorúan hangzik, de fogadni mernék, hogy rögtön, felére csökkennének az ezzel kapcsolatba hozható fertőzések esetei. Nem vagyok prűd felőlem nyáron úgy pucérkodsz ahogyan akarsz, de télen védd magadat, a betegésektől.


szerintem egy rendesen felöltözött nő is lehet szexi, kötött pulcsiban és nagy sállal.


A túlzott fűtés is rosszabbítja a dolgot, az egészséges szoba hőmérséklet 18-20 fok, ja hogy úgy fázol amikor egyszál bugyiban császkálsz a lakásban? VEGYÉL MACKÓNADRÁGOT és nem foksz fázni, nem fogsz megbetegedni a laksában!!!

2012. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen, sok iskolában vannak szabályok most is, nem lehet fiú kopasz vagy hosszú hajú, egyen köpeny, lányok nem mehetnek miniben. Én is támogatnám.
2012. szept. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"ha intőt kap valaki amiatt hogy kihívóan öltözködik akkor az alkotmányellenes"


Ezt ugye nem gondoltad komolyan! Az iskolának van házirendje, az iskola vezetője bármikor megszabhatja, hogy milyen lehet a tanulók iskolai viselete. És ennek semmi köze az Alkotmányhoz.

2012. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

"Télen legyen a Gombos Edinán is kötött pulcsi, amikor műsort vezet." Azt lehet megsülne benne a stúdióban, ott azért a világítás termel némi hőt. :)


( a többivel nagyjából egyetértek )

2012. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!