Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi van olyan esetben, ha...

Mi van olyan esetben, ha valaki feljelent, de én nem jelenek meg a tárgyaláson?

Figyelt kérdés

teszveszen eladtam egy ruhacsomagot, de a vevőm vissza akarta vetetni velem, mert szerinte nem a leírásnak megfelelőek, pedig minden hibát feltüntettem.

Most feljelentett polgári peres úton.

Mi van akkor, ha én nem jelenek meg a tárgyaláson, mert 4 gyerekes családanya vagyok és nem tudok utazgatni stb.

Minden érdekel ezzel kapcsolatban.


2012. okt. 18. 11:00
 1/5 intrepid ***** válasza:
100%
Ha nem jelensz meg a tárgyaláson, nélküled hoznak itéletet, szinte biztos, hogy nem a számodra kedvezőt, mert nem tudod előadni a te érveidet.
2012. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ilyenkor hol tartják a tárgyalást? Mert ő az ország másik végében lakik...

2012. okt. 18. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

meg hát elő is vezethetnek,

az úgy néz ki,hogy kijön két rendőrbácsi egy rendőrautóval,azt elvisznek magukkal,ha akarsz menni,ha nem....

2012. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek a foltos ruhák voltak, amiken olyan foltokat is talált a vevő amik nem voltak feltüntetve, olyan 25eFt értékben?

Mert akkor lehet, hogy itt gyk-n már kérdezősködött a vevőd.

Amúgy ha 50eFt alatti a "csalás", akkor nem bíróságra kell menni, hanem a rendőrség végzi a kihallgatásokat.

2012. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem küldi vissza és adod neki vissza a pénzt? Egy csomó problémától megkímélnétek magatokat. Aztán eladhatod újból másnak, akinek nincs gondja vele.
2012. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!