Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Adhatom e a federicó nevet a...

Kisfiam00 kérdése:

Adhatom e a federicó nevet a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 26. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2012. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Max federikó.
2012. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha már hülye nevet akarsz akkor legyen Gandhalf Frodó. Mind a kettő ténylegesen anyakönyvezhető név.
2012. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha cigányok vagytok miért ne??
2012. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy ha az USA-ban vagy valamelyik spanyol, portugál anyanyelvű országban születik.
2012. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát bzmeg, ha én lennék a fiad, amint felnövök úgy meg pofoználak, hogy rögtön észhez térnél!
2012. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ád neki a Ráfáel, Rómeó, Ronáldó,.....
2012. okt. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Magyarországon van egy hivatalos kis könyvecske amiben benne van minden engedélyezett születendő magyar állampolgárnak adható név. Ez elsősorban azért van hogy ne adjanak idétlen vagy értelmezhetetlen neveket szerencsétlen gyerekeknek.Csakhogy példát is mondjak rá Romániában ahol nincs ilyen szabályozás egy nő olyan hülye nevet kapott hogy mikor be akart jelenteni valamit a rendőrségen azt hitték hülyéskedik, pedig nagy volt a baj. Ezeknek többségét az elmúlt 10 évben engedélyezték azelőtt nem is lehetett gondolom a multikulti nevében.

Szerény véleményem szerint ezeket a Fernandó, Kárlosz, Picasszó ezeket nemhogy engedélyezném betiltanám hogy ne is lehessen adni. Rengeteg tobbszáz magyar és magyarosított külföldi eredetű név van a közismerteken kívül is.

Személyes javaslatom ha jót akarsz a gyerekednek hacsak nem vagy cigány mert leginkább közöttük divat ne adj a gyerekednek ilyen nevet.

Amúgy a válasz a kérdésedre ebben a formában nem nincs benne.

2012. okt. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen cigány vagyok és akkor mi van fajgyűlölők, nekem ez a név tetszik
2012. okt. 27. 12:59
 10/11 anonim válasza:

Végül is nem mások véleménye számít...

De szerintem is hülye név mit szólsz a Marcellhoz vagy a Félixhez?????????????????????????

2012. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!