Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez csendháborításnak minősül?

Ez csendháborításnak minősül?

Figyelt kérdés
A parkolóban az egyik autó riasztója egész éjjel szólt. Kb 3-4 perces szakaszokat "üvöltözött" fél perces szüneteket tartva két roham után. Mivel semmit nem aludtunk miatta, így tudjuk, hogy a tulaj egyszer nem ment oda, hogy leállítsa. Ha még egy éjszaka nem alszom miatta, lehet ezzel valamit kezdeni? Sajnos nem tudom ki a tulaj, így vele nem tudok beszélni.
2012. okt. 28. 04:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyeljétek ki napközben ki használja, és akkor szóljatok neki, hogy csináljon vele valamit.
2012. okt. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%

Én leönteném kromofággal vagy belekarcolnám ,hogy "riasztó off"


Nálunk kertvárosban volt így. 2 napig az egyik közelben lévő kocsi egész éjjel szólt pár szomszéd összefogott és harmadik éjjel nem szólt a riasztó.... Szerintem vagy 200ezerbe benne volt a komának a dolog:S

2012. okt. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez folyamatos ki kell hívni a rendőröket.Éjszaka még jobb.Azok a nyílvántartásból kikeresik ki a tulaj,és feljelentést is tehetnek ellene.Persze ezt tanúkkal igazolni kell,hogy napok óta nem alszik a környék.
2012. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére ma már nem volt gond. Remélem már nem is lesz :)
2012. okt. 29. 05:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!