Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Legalizálnád, hogy nagy...

Legalizálnád, hogy nagy üléses robogókon (pl. Simson SR-50) ülhessen valaki a vezető mögött?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:

nem hiányzik hogy még egyel több donorjelölt legyen ezeken a lélekvesztőkön a sok 10-zen éves suttyó mögött.

Nem véletlenül nem legalizálnak itt sokmindent ennek a mélybarom népségnek, mert máskülönben káosz lenne belőle, épp ezért nincs legális drog, fegyverviselés meg vizsga nélkül motorozgatás!

2012. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Gyakorlatilag Magyarország az egyetlen ország ahol ez tiltva van, hogy M kategóriás motoron egy ember ülhet.

Tehát igen, legalizálnám. Amúgy az összes rogobó 2 személyesre van gyártva.

2012. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Igen, de csak bizonyos kor felett. Mondjuk 24 év. Mondjuk a Simsonra azt mondani, hogy az robogó, az elég meredek kijelentés :)
2012. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom, hogy segédmotoros kerékpár, tehát rendszám nélküli 50ccm-es vagy alatti motor.
2012. okt. 29. 19:10
 5/10 bumbi02 ***** válasza:

Épp akartam szólni hogy a jó öreg Simsont ne degradáljuk robogó kategóriába.


Legalizálnám, ha 16 éves kortól lehet majd M kategóriát szerezni - azt hiszem tervezik - , és 2 éves jogsi után. Ahogyan az A1-es kategóriámmal is csak 2 éves tapasztalat után szállíthattam személyt, addig "kezdő" jogsi.

2012. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

Degradáljuk? :)

Inkább ne emeljük jármű kategóriába. Valahol az extrém sport és a szerencsejáték határán billegő külön kategória. Mindenképpen javaslom rá a két főt, ketten mégis könnyebb hazatolni.

2012. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bumbi02 ***** válasza:
78%
27 éves Simson benn áll garázsban, és első rúgásra indul, akkor is ha már fél éve nem nyúlt hozzá senki. Nincs benne semmi szerencsejáték, vagy extrém sport. Jó kis motor az(:
2012. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem van egy simson schwalbém egy rigám és egy yamaha dt 50-em. szerintem is okos dolog lenne, hogyha két személy utazhatna legalább azokon a motorokon amelyeken tényleg látni, hogy kettő személyes. a rigával úgysem vinnék senkit... amúgy a simson tényleg jó motor sőt meg merem kockáztatni, hogy megbízhatóbb és sokszor erősebb mint egy modern robogó... a simsonhoz olcsó az alkatrész is.
2012. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legalizálnám,mert nekem is volt Simsonom,vittem vele csajokat is rövid távon,pl. buszhoz,ilyesmi. Hosszú távra meg nem indultam volna el vele még egyedül se,csak Debrecenből Szoboszlóra járkáltam ki vele.
2012. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tiszi28 válasza:
Igen....Az én tapasztalatom az hogy az autós társaim gyakran hoznak olyan helyzetbe hogy nekem kell kifékeznem az ő figyelmetlenségeiket,amikor robogózok.
2018. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!