Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s50 dugattyú át égett...

Simson s50 dugattyú át égett az oldalán és a ki vezető lyuk a dugó tetején van és nem tű görgő csinálta meg nem is lett gyilkolva a motor de viszont a dugó az olaj lehúzó gyűrű-ig meg van feketedve (égve)! Ez szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
2ütemű motorba olajlehúzó gyűrű? Meg milyen kivezető lyuk? Vidd szerelőhöz :D
2012. febr. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én amiket eddig szét szedtem az mind ilyen volt!
2012. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 pucuka69 ***** válasza:
valószínű kevésvolt a kenés,vagy túl szorosra lett illesztve. Mindenképpen túlmelegedett. Gyertya milyen színű? Henger rendesen van hónolva? (2t-ben tényleg nincs olajlehúzógyűrű.azért kell hónolni a henger falát, hogy ott maradjon az olaj.)
2012. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tedd fel képen ha tudod ! légyszi!köszi!
2012. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vagy ki van kopva és elengedni a robbanás terméket a gyűrűn túlra
2012. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
benya+oil 1:50 meg autó szerelő tette össze a cuccost szal nem sufnyi szervíz.... képet nem tok tenni mert annyira fel idegsített h kuka lett a vége sorry. 2t be azta ember abba van lehúzó gyűrű! ma cserélete ki de valamiért 3 ba ejti a fordulatot kipu ki lett égetve (hígítóval) ujjak a kuplung lamellák meg a lemezek is kapott friss oil t a blokk karbi rendbe takarítva légszűrő kompresszorral ki fujatva de ejti valamiért mindig a fordulatot 3ba ha kis emelkedőt kap eddig nem csinálta csak miután a dugós szitu meg volt h átéget de viszont 1 be meg szépen kijön kerékre ( kis tartott gáz kuplung karba bele pöckölök rá nyitom a gázt és jön kerékre de nem telóból ) marad a furatás szerintem vagy meg uj henger fej meg stb ... szóval erő van benne de 3 ba ejti mindig a fordulatot ...
2012. febr. 21. 19:24
 7/9 A kérdező kommentje:
így van szerintem is elengedte azon a kis lyukon a cuccost a dugó kifuj magyarul!
2012. febr. 21. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínű azért égett át a dugattyú teteje, mert alacsony hőértékű gyertya volt benne, és felizzott. Ilyenkor a keverék nem egy adott pillanatban gyullad, hanem a gyertya begyújtja jóval felső holtpont előtt, és szúrólángként kiégeti a dugattyú tetejét.
2012. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az is lehet h ezért meg csak izolátort hasznlok bele de nem szerinted meik ISO A LEGJOBB ??
2012. febr. 22. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!