Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy kérdezhetnek ekkora...

Hogy kérdezhetnek ekkora marhaságot a Naplóban?

Figyelt kérdés

A szokásos heti kérdés az, h a 11 éves kissrác gyilkosai megérdemlik e a legsúlyosabb büntetést?

Na már most eleve gyilkosságot követtek el, azon felül is talán az összes minősített esetet kimerítették.

Csoportosan, előre kitervelten, különös kegyetlenséggel, kiskorú sérelmére, nyereségvágyból(jó, ez csak részben áll meg) és talán nincs is több...

És akkor ez a kérdés....

De lehet én értettem félre valamit, de nem hinném.



2012. nov. 4. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
A lényege az egésznek: Küld az SMS-t 300 forintért a sok marha meg küldi küldi és küldi.
2012. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Elsőnél a pont.
2012. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Undorító ez a média ... Frizbiben is mi lesz a téma?? legalább várnának vele 2-3 hetet .....
2012. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem láttam a Naplót, de a kérdés baromság.


1. Szerintük mi a legsúlyosabb büntetés? Az a max. 30-40 év? Mert arra természetesen nemmel válaszolnék, mivel ennél jóval nagyobb büntetést érdemelnének.

2. Halálbüntetésre gondoltak? Az meg h.ülyeség, mert jelenleg nincs kis hazánkban halálbüntetés.


A kérdés tehát vagy félrevezető, vagy értelmetlen.

2012. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

"nyereségvágyból(jó, ez csak részben áll meg)"


Ellenben az aljas indok erősen megáll. (A felbujtó és társtettes nevelőanya aljas indokból, a két segéd pedig társtetteskén nyereségvágyból.)

"Csak" négy minősítő körülmény áll fent.


Legközelebb, mit kérdeznek, hogy kék-e az ég?


Gondolom a kényesebbik kérdéssel (bevezetné-e) nem kívánták szítani a feszültséget.

Pedig milyen kérdés az, ahol nem kell minimum pár percig gondolkodni, mérlegelni, hogy mi a helyes, mi a jogos.


Én személy szerint a halálbüntetés ellen vagyok, és most sem gondolom, hogy lenne értelme bevezetni. De a vita róla fontos, mert akkor mutatkoznak meg az érvek pro és kontra.

2012. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4/5.

Szerintem itt szimplán te vagy a hülye, aki túl akarta játszani a szerepét, h megmutassa, h ő milyen széles látókörű.

Elég egyértelmű a kérdés....

2012. nov. 5. 02:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Szűklátókör rulz!

Hol a szemellenzőm?

2012. nov. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6/7


Szerintem Te vagy szimplán h.ülye, mivel a Napló által feltett kérdést tartottam feleslegesnek a felsorolt okok miatt. Apááám annyi észt. Gratulálok, ennyit a szűklátókörűségről.

2012. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elég nagy baromság. Amúgy múltkor meg az volt a kérdés,hogy: vajon miért mentek ma kevesebben a temetőbe mint tavaly nov. 1-jén? ....Talán azért,mert egész nap esett az eső?? Talán,esetleg?...
2012. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!