Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy őskövületnek számító...

Mjölnir kérdése:

Van egy őskövületnek számító videokártyám, egy ATi Radeon 9600-as, s egyszerűen nem tudok hozzá használható drivert találni, őszintén szólva már nem tudom kit kérdezhetnék meg?! Valaki tud javasolni bármiféle megoldást?

Figyelt kérdés

-32 bites Windows 7 Home Basicet használok

-a Windows 7 által leszedett driver, nem teljes értékű

-próbáltam Vistához való drivert telepíteni, nem működött

-telepítés után, a gép újraindulásával, a képernyő betöltésekor teljes a zűrzavar, csak színes csíkokat látok


2012. okt. 18. 23:41
 1/4 Komplikato ***** válasza:
11%

Hát pedig már csak ez van:

[link]

És ezt kéne kompatibilitás módban feltenni.

2012. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%

Ez szinte biztos hogy nem is lesz jó.

Ne csodálkozz hogy nincs rendes Win7 driver egy közel 10 éves kártyához.

2012. okt. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos a próba megvolt. Komplikato tippje sajnos nem jött be. Pedig, próbáltam kompatibilitás módban, próbáltam express illetve egyéni módban is, az utolsó próbálkozásom eredménye, amely egy egyénileg kiválasztott konfiguráció volt, egy csökkentett módban történő rendszer visszaállítás lett. Tony Stark felvetése jogos, mit várhatnék egy tíz éves konstrukciótól? A nosztalgikus érzéseken kívül s a sok évnyi szolgálat után semmit. Marad a Windows 7 által automatikusan felrakott alap driver. Köszönöm a válaszaitokat!
2012. okt. 19. 00:49
 4/4 anonim ***** válasza:
22%
Ebben az esetben az a probléma hogy a hivatalos weboldalon már nincs rajta a driver,de viszont előfordulhatnak hogy más oldalakon még rajta van.Csak ugye itt felmerül a kérdés hogy vírusosak e vagy sem.Tudnék pár linket adni,de nem akarom hogy miattam benyelj egy vírust :D Keresgélj Google-n,tudom nehéz,de nincs más lehetőség.Legutóbb amikor helyrepofoztam egy gépet akkor valamelyik ősrégi Nvidia videókártyához kerestem drivert.Ne tudd meg mennyit szaroztam vele de a végén sikerült,örültem is mint majom a farkának :D Érdemes angol nyelvű fórumokat is böngészni
2012. okt. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!