Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tavaly októberben 1 hónap...

Tavaly októberben 1 hónap után felmondtak nekem a munkahelyemen, és azóta megint nincs TB - m. Nem használom a TAJ kártyámat, mert szinte soha nem vagyok beteg. Az APEH követeli már régóta, hogy fizessek de nincs miből! Mi a teendőm ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A tavalyi munkahelyem előtt se használtam nagyon a TB - met! Keresem az állást folyamatosan de még semmi! És ha találok állást akkor visszamenőleg ki kell fizetnem a TB - t?

2012. nov. 5. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Az nem számít ha nem vagy beteg! A TB-t fizetned KELL! Ne halogasd sokáig, mert akkor csak nő a tartozás és rosszabbul jársz, és igen minden eddig elmaradt pénz be fognak vasalni. A TB fizetése nem olyan, hogy akarod-e vagy sem, hanem KÖTELEZŐ!
2012. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!