Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiderült hogy az unokatesom...

Kiderült hogy az unokatesom leukémiás. Budapestre kell mennie, ahol 6 honap kezelés vár rá. (kemo) én nagyon félek nehogy baj legyen, mert nagyon szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az unokatesom 15 éves,lány

2012. aug. 21. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Támogasd őt lelkileg!!! Írj neki levelet gyakran,és amikor csak teheted látogasd meg őt!

Én rákbeteg emberekkel foglalkoztam évekig, és a mai napig is sokat találkozom velük.

Fontos, hogy tudd- ő ugyanaz az ember marad, aki korábban, csak most meg kell küzdeni ezzel a kórral- viselkedj vele ugyanúgy, ahogy eddig! Mesélj neki mindenről, illetve hagyd, hogy ő is elmondja az érzéseit, benyomásait a kezelésről, meg arról hogyan éli meg ezt az egészet...

Ebben tudsz neki a legtöbbet segíteni! Nagyon nagy szüksége van a kortársaira,Rád, a barátokra!

A kezelés mindenkit másként visel meg... legyengíti a beteget... De gyógyítható!

2012. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2012. aug. 21. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sokat segíthetnek a gyógynövények, gombák a kemoterápia eredményességének növelésében, az immunrendszer erősítésében, és a káros mellékhatások ellen is. Sok ismerősömnek beváltak. Ha érdekel szívesen megosztok pár tapasztalatot privátban
2012. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.akkor esetleg megírnád privátba?? elöre is kösziii :)))
2012. szept. 20. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
vegyél neki szőlő mag lisztet! Nem elérhetetlen az ára, fél kg 2000ft, bio boltban. Nekem is egyik ismerősöm leukémiás, és nagyon dicséri, hogy jó!
2013. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!