Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok ebbe a helyzetbe tenni?

Mit tudok ebbe a helyzetbe tenni?

Figyelt kérdés
Volt egy 11 éves kapcsolatom.Aexem nem dolgozott jövedelme alkalmi munkákból volt.Amit gyarapodott kocsi motor azt én fizettem mert én nagyon jól kerestem.Magyarul élősködött rajtam.Tartozik 1,5M forinttal hogy tudnám visszaszerezni amiért én dolgoztam meg?
2009. aug. 16. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod bizonyítani azt hogy tartozik neked akkor sehogy. És mi az hogy tartozik neked, talán ennyi pénzt adtál neki kölcsön vagy mi?
2009. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy mondja az előző hozzászóló, ha nem tudod bizonyítani, akkor nem sok mindent tudsz tenni.
2009. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kocsit, motort az ö nevére írattad? Mert ha igen akkor jó nagy hülyeséget csináltál. Amúgy be tudod bizonyítani. Hiszen ,ha nem volt bejelentett munkája , neked viszont igen , akkor egyértelmű a bíróság előtt is ,hogy te vetted nem ő.
2009. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért egyértelmű? Mondhatja akár azt is, hogy mástól kapta rá a pénzt (főleg, ha az ő nevére íratta). Szerintem...
2009. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Fogd fel úgy a dolgot, hogy ez volt a tanulópénz. Most tanultad meg egy életre, hogy ilyen helyzetben nem várunk 11 évet, hanem az első gyanús esetnél dugsz egy menekülőt és mented, ami menthető...
2009. aug. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha együtt éltek akkor a bíróság se fogja elhinni,hogy mástól kapta rá a pénzt. Lehet tanúkat hozni.
2009. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!