Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tenni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tenni ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Újra találkoztam vele! Pár éve nem is láttam, nem is tudtam róla semmit. Igazság szerint még mindig hiányzik a mosolya, a közös beszélgetések. De nagyot csalódtam benne. Legszívesebben én is átnéznék rajta ahogy ő megtette. És próbálom! De valamiért elfog ilyenkor egy szörnyű érzés. Gyűlölöm ahogy bánt velem, amiért pótjátékosnak tekintett és mikor szükségem lett volna rá ....! És megsértődtem, hogy az érzéseimet meghazudtolta. És inkább hitt egy kívül állónak. De az érzések iránta változatlanok.
2011. ápr. 26. 18:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Beszéljek vele.
2011. ápr. 26. 18:15
 2/5 anonim ***** válasza:
ha úgy látod hogy változott, akkor próbáljátok meg. Ha akarja...ez nem derült ki számomra.
2011. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túl nagy volt a "sebed". Ne tépd fel.
2011. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Belenyugodtam. Csak rossz érzés hogy ő érzi magát megsértve.
2011. ápr. 26. 19:33
 5/5 A kérdező kommentje:
És biztos hogy van neki egy komolyabb kapcsolata. Úgy hogy inkább nem beszélek vele. Köszöntem
2011. ápr. 27. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!