Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megtilthatja a lakásszövetkeze...

Megtilthatja a lakásszövetkezet, hogy egy konkurens szolgáltató is bejöhessen?

Figyelt kérdés

Nálunk a lakásszövetkezet az egyetlen szolgáltató és ha parabolát raknák akkor meg hisztiznének.

A szolgáltatásuk egy kalap sz²r (jelem ez estben a kalap inkább egy hatalmas bűvész cilinder) ráadásul drága.

Most az egyik nagy szolgáltató nekiállt kiépíteni a városba az új rendszerét ,ugyan ennyi pénzét adnálak 5X akkora letöltést 20X akkora feltöltést 2X annyi TV adót és a minőség különbség nem is beszéltem még.

Gyakorlatilag már körülöttünk mindenhol megcsinálták csak itt nem és ma tudtam meg hogy már csak be kéne kötni idáig minden elő van készítve de a lakásszövetkezet nem engedi nekik.

Na most kérdezem én hogy milyen dolog ez?

Magyarországon szabad versenypiac van ,milyen jogon teszik ezt?



2012. nov. 26. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a többi lakó is akarja, akkor hívjátok össze a Közgyűlést és szavazzátok meg. Akkor a Szövetkezet köteles lesz engedélyezni. A Közgyűlést bármelyik lakó kezdeményezheti.
2012. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nadetényleg válasza:
Első lépésben fenyegesd meg őket, hogy feljelentést teszel a Nemzeti Média és Hírközlési Hatóságnál (NMHH). Másodikban jelentesd is fel őket.
2012. dec. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!