Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Adatvédelem szempontjából...

Adatvédelem szempontjából sztetek az rendben van, h a bankkártyás vásárlásokkal a multik nyomon követnek vásárlókat?

Figyelt kérdés

Sztem felháborító, na de egyúttal majdnem kikerülhetetlen is. Ezt egyedül kemény szabályozással (és persze kontrollal) lehetne megoldani, na de az is csak olyan lenne, mint pl az áruházi kamera-rendszerekre való szabályozás, h elvileg 48 órán belül kötelesek lennének törölni, aztán ehhez képest ugye nem kell messze menni, h pár botrányról mindenki tudjon ...


Valakinek van tudomása arról, h a bankkártyás fizetések alapján mennyire vezetnek a multik nyilvántartást a vevőkről?



2012. dec. 21. 10:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kevered/keveritek a bankkártyát a PONTGYŰJTŐ kártyával.
2012. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem, nem, én kifejezetten BANKKÁRTYÁRA gondoltam a kérdéssel !!!!!!
2012. dec. 21. 10:46
 13/16 anonim ***** válasza:

A panaszodról készül jegyzőkönyv és az alapján tudják hogy bajod volt. Ez alapján megtalálnak a rendszerben a következő és az az utáni panasznál is.

De ennek semmi köze sincs a bankkártyádhoz!


Vagyis panaszkezelésnél nem érdekli őket a bankkártyád...

Pontgyüjtőkártyánál szintén lényegtelen a bankkártyád...


És úgy egyáltalán, mi a fenét kezdenének ők azzal hogy Kiss Jenő, Alsóröcsögei lakó bankkártyájával, két havonta vásárol náluk vagy ő vagy más hozzátartozója 16000 forint értékben??

2012. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező tévedsz.

Semmit nem tárolnak a bankkártyás vásárolásról, mint már írták ezt többen is.


És nem, nem látják azt sem, amikor a banktól átmegy a pénz.

2012. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

értem oké, de a 13-asnak mondanám, h azért már hogyne lenne köze, hiszen egy panasznál a jegyzőkönyvön ott a nyugta sorszáma, le is fénymásolják azt, azon pedig rajta van h bankkártyával fizettél, sőt sokszor a száma is!!!


ez itt azért tud érdekes lenni (most azt leszámítva, ha valóban nem lát semmit az adott üzlet az utalásból), hogy ugye személyit senkitől se kérnek, azaz mindenki olyan nevet mond egy jegyzőkönyvbe a panasznál, amit éppen akar, és meg is értem, akik így vannak ezzel, és nem óhajtanak bekerülni az adott multi nyilvántartásába. ne legyünk naivak, nem véletlenül írják ám oda vastagon h "kifejezetten és saját akaratomból hozzájárulok" h az adataimat minden formában nyilvántartsák és kezeljék ...


Na most ez a mondat azért sokak szemét bántja, és sokaktól hallom h tök más nevet mondanak, mert köszönik, de őket senki se tartsa nyilván ... háát ebben is van valami azért.

2012. dec. 21. 15:01
 16/16 anonim ***** válasza:
55%
Jegyzőkönyvbe azért kell a név, mert arra írásban kell válaszolni. Hamis név és cím bediktálásával nem fogja megkapni a választ, aztán mehet megint panaszkodni, hogy nem kezelték megfelelően az ügyét, mert nincs visszajelzés.
2012. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!