Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kiraboltak a cigányok. Mit...

Kiraboltak a cigányok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lakotelepi lakásom tárolójában elromlott a zár amit én jeleztem is a közösképviselőnek.Nos ő kiszedetette a zárat múlthét szerdán,de nem került bele másik,azt mondta hogy majd a jövöhéten valamikkor.Nekem több zsák drága gyerek ruhák,cipők voltak benne és ezeket tegnap este a cigányok kirámolták.Otthon voltunk,mégsem hallottunk semmit,csak amikkor már rohantak lefelé,a zsákokkal.A szomszédom vette észre,lezavarta őket majd utána szólt nekünk mi történt.A közösképviselő mossa kezeit,akkor most csak én vagyok a hibás,mert ott tároltam őket?Kit vonjak felelősségre? A rendőrségben bizhatok,hogy a téli ruhákból valamennyi előkerül? Kétségbe vagyok esve.
2009. aug. 25. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
el kell, hogy keserítselek, azok a ruhák valószínűleg már sosem lesznek meg, a rendőrség nem fog vele foglalkozni, a közös képviselő pedig magasról tesz majd rá. Ez Magyarország.
2009. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
jelentsd föl azokat, akikre gyanakszol. Hátha az ügy folyamán előkerülnek azok a ruhák. Ja, és szavazzatok a Jobbikra.
2009. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Valószínüleg a ruhákat már egy másik városban árulják.


A közösképviselő a ludas, mivel ő nem tett zárat az ajtóba.

2009. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem volt bezárva a cucc, tehát ebben az esetben nem mondható "betörésnek" az eset...

Ezzel nem foglalkozik sem a rendőrség, sem a biztosító!

A te dolgod, hogy vigyázz az értékeidre!!!

(Már bocsánat, de neked miből állt volna egy másik zárat venni és kicserélni a rosszat egy jóra?!)


Amúgy nyugodtan küldhetnéd hozzám azokat a cigányokat, nálam van vagy 10 zsák remek gyerekruha, amit sehova nem tudok tenni, kidobni nincs szívem, elcipelni nem bírom, csak a helyet foglalják! :D

Szívesen odaajándékoznám nekik, legalább ők örülnének neki!

2009. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tettem feljelentést a rendőrségen.A nyomozó azt mondta 50%-ék az esélye,de azért értesitenek telefonon ha találnak valamit.Bizzom benne hogy mivel a téli ruhákat most nem tudják hordani,csak előkerül pár darab.Nem akarok siránkozni,de annyira fáj hogy ellopták a gyerekeimtől azok a TETVEK.És ráadásul úgy hogy otthon is voltunk,és nem ami hibánkbol nem volt zár az ajtóban.
2009. aug. 25. 14:47
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem fognak vele foglalkozni. Amugy nem értem, úgy fogalmazol hogy drága gyerekruhák és cipők voltak ott. Tudtad hogy nincs zár, akkor mért nem tetted őket addig biztonságos helyre?
2009. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Szavazz a Jobbikra!
2009. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
14-41 es Az én gyerekemnek SZÜKSÉGE lett volna rá,érted? Nem vagyunk valami fényes anyagi helyzetben és a gyerek ruhák DRÁGÁK.Ha nem kellettek volna azok a cuccok,hidd el nem tároltam volna hanem odadtam volna hasonló családoknak,de nem cigányoknak.Az én városomban zsákostul hordják az emberek a jo minőségü ruhákat a családsegitőbe,és mit gondolsz kik viszik el? Nem a szegény családoknak adják hannem a cigányoknak,és mellette még lopják is.Ők nem mosnak,hanem ahogy elrettkelik a ruhákat, eldobják majd lopnak másikat.Te nekik adnád? Akkor szoljál egy pár romának hogy rámolják már ki,esetleg egy kis idő múlva meg majd,rádtőrik az ajtót is éjszaka hogy elvágják álmodban a torkodat.Vagy te nem nézel tévét?
2009. aug. 25. 15:00
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Küldj utánuk még egy zsákkal, hátha nem elég a 20 gyereknek....


amúgy nagyon sajnállak ezért, tudod, mit érzel, tőlem a párom mostohaapja és a húga lop folyamatosan otthon....véletlenül a szobában felejtek vmit 10 percre, már nincs meg, a szobán meg nincs zár... volt már, hogy egyetemre nem tudtam beutazni,mert a másnap reggeli utiköltségemet lopták el este...


nem tudsz mit tenni, bele kell törődni, mert soha a büdös életbe nem fognak előkerülni se a tolvajok,se a ruhák....okulj belőle és soha többet ne hagyj értéket nyitott helyen...

2009. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
77%
Én azért este a sötét utcán megrugdalnám martens bakanccsal a közös képviselőt! Persze előbb zsákot húznék a fejére!
2009. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!