Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek jobban bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek jobban bejön egy pasi ha saját kocsija van?

Figyelt kérdés
vagy ez csak egy hulye sztereotípia?
2011. aug. 2. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
A tini csajoknak ez jön be. Anno én is így voltam vele. Aztán kinőttem ezt a hülyeséget.
2011. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha Trabantod van: ...

Ha Ferrarid: "Ugyan má', ez csak kitaláció!"

2011. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen hiszen akkor abbol is látszik hogy nem szorul a szülei segítségére hanem felnött ember aki nem apuci kocsijával vagizik
2011. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez sose érdekelt, hogy van-e az épp aktuális barátomnak autója.Az ember fontos egy kapcsolatban szerintem és nem az, hogy milyen anyagi javakkal rendelkezik.

24L

2011. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hidegen hagy. Az kifejezetten irritálna, ha menőzne is vele.

19/L

2011. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Na szépek vagytok... Attól, hogy valakinek nem telik saját kocsira, mert mondjuk lakáshitelt törleszt, már rögtön szar alak?
2011. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én amondó vagyok, hogy attól, hogy van kocsija, még lehet egy tapló bunkó, egy kapcsolatra alkalmatlan ember, míg akinek nincsen autója, azzal meg boldogan élek.


Az autó egy közlekedési eszköz, nem pedig egy kapcsolati tényező. Legalábbis, én ezt a nézetet vallom.

2011. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amilyen lányt Te keresel, azokat nem érdekli. Legalábbis gondolom h olyat keresel.
2011. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem ami lényegesebb, nem a saját verda, hanem hogy van jogosítványa, mert az egy igazolvány a felelősségteljességéről. (mert talán minden bolond nem kaphat jogsit) Igaz én srác vagyok, de nekem ez a véleményem
2011. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
leszarom! hogy van e kocsija, vagy nincs, vagy éppen milyen kocsija van! 19/l ..sosem érdekelt a pénz.
2011. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!