Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vagy a mentősök közül valaki...

Vagy a mentősök közül valaki vagy a kórházból valaki ellopta a férjem karóráját. Első körben hol lehet ezt jelenteni?

Figyelt kérdés

A férjemnek volt egy kisebb autó balesete. Egy rövid ideig elvesztette az eszméletét. Agyrázkódást kapott.

Míg nem volt magánál valaki ellopta az óráját.

Egyből a rendőrségre menjek? Vagy előtte a kórház igazgatójához meg a mentősök főnökéhez?


2013. jan. 16. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Elöször is a helyedben meggondolnám, hogy gyanusitsak-e valakit, MIELÖTT biztosat tudok, ugyanis nagyon megütheted a bokádat emiatt.


A másik, hogy egyáltalán nem biztos, hogy ellpoták az órát, könnyen lehet, hogy csak elzárták, hogy ne vesszen el.


Menj be a kórházba és ott érdeklödj utána...

2013. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy ellopták.

Eddig akiket kérdeztünk a kórházban mind azt mondta, hogy nem tudja hol van az óra.

2013. jan. 16. 22:43
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván nem árt annak rövid tisztázása, hogy az érintett szervezetek tudnak-e valamit mondani az óráról. De ettől függetlenül egyből is lehet a rendőrséghez fordulni. De sajnos ez egy elég reménytelen ügy. És szomorú tapasztalat az is, hogy a baleseteknél intézkedők (mentős, rendőr, tűzoltó) gyakran ellopják a szerencsétlenül járt, kiszolgáltatott emberek pénzét, értékeit. Én olyanról hallottam, hogy halálos baleset áldozatától lopták el a kocsiban levő nagyobb összegű pénzét.
2013. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos megértem őket és egyben azt kell mondjam jól teszik. Amennyit keresnek, hát ennyiért én se lennék becsületes az 100%. Az életét, testi épségét menteném mindenkinek becsülettel, de lopnék amit lehet. Látnék pénzt, vinném, ugyanúgy a férjed karóráját én is elvittem volna.
2013. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Ezért nem szabad szóba állni mentősökkel.
2013. jan. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

"Sajnos megértem őket és egyben azt kell mondjam jól teszik. Amennyit keresnek, hát ennyiért én se lennék becsületes az 100%."


Tündérke senki sem kényszeríti őket fegyverrel, hogy azt csinálják amit csinálnak. Ráadásul mások sem keresnek többet ebben az országban. Ki ne nyaljam már a mentősök seggét mert nincsenek túlfizetve.

2013. jan. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azokat a mentősöket kérdezzétek meg akik beszállították. El szokták rakni egy zacskóba, amit később megkaphat. Baleset esetén nyakláncot, órát, gyűrűt, ékszereket levesznek, hogy ne akadályozza a segítségnyújtásban őket.

Vegyétek fel a kapcsolatot a mentőtiszttel. Ha ő sem tud róla, akkor a kórházban lophatta le róla besurranó, a mentősök nem szoktak lopni.

2013. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Utána kell érdeklődni az esetnek. A kórházban meg kell lennie annak, h melyik mentőegység szállította be a férjedet a kórházba. Ugyanerről tud felvilágosítást adni a 104is. Elvileg eszméletlen sérültről kell értékleltárt csinálniuk arról tanúkkal aláírást is kell csináltatni/pont az ilyen dolgok miatt/


Hozzáteszem könnyebben el tudom képzelni, hogy a férjeden EKG-t csináltak és akkor bizony útban van az óra. Ha az lekerül egy baleset helyszínén könnyen elveszhet.


Ha a mentőknél nem jársz sikerrel akkor a helyszínen intézkedő rendőröket kell megkeresni. Biztosan segíteni fognak.


Viszont nem kell egyből tolvajt kiáltani. Aki dolgozott már baleseti helyszínen tudja milyen állapotok uralkodnak.


Ami pedig a mentősök lenyúlják a betegeket. Csupán tagadni tudom. Semelyik bajtársamról nem tudok elképzelni hasonlót, sajna hallani ilyet de ez hála istennek elenyésző és ritka.


Sok sikert a kereséshez. Remélem tudósítani fogsz a fejleményekről.


Üdvözlettel:

Egy mentő

2013. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
örüljön, hogy bevitték..
2013. máj. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!