Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi történik, ha egy oldalt...

Mi történik, ha egy oldalt tévesen jelentek, és abban rágalmazom?

Figyelt kérdés

Van egy oldal, ami pl: SP oldala, ha én azt bejelentem, hogy szexuálisan zaklat mi fog történni?

Köszi:D


2013. jan. 19. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy honlap zaklat szexuálisan? WOW! Hogyan?
2013. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Semmi.


Ahhoz bármilyen bizonyíték is kéne, pl. lementett üzenetek a honlap üzemeltetőjének IP címéről vagy ilyesmik...


Ha viszont te leírod a rágalmakat, akkor Te már támadható vagy hitelrontásért és rágalmazásért. Bár valószínűbb, hogy csak körberöhög azillető.

2013. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Szexuális zaklatásokat már nagyon komolyan veszik, úgyhogy több mint valószínű, hogy ezzel nem kéne hülyülni, főleg ilyen kis sztárnak mondott akárkikkel, mert ezek ebből élnek, hogy mindenkit perelnek! Nyilván nem véletlen, belőled is befolyna neki némi összeg, ha rágalmaznád!
2013. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De hogy tud egy honlap szexuálisan zaklatni, ez engem is érdekelne! :P
2013. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Első: Úgy értem, hogy pl: bejelentem facebookon, hogy ez az illető szexuálisan zaklat-->legyen az pl: Éder Krisztián SP, erről ő tegyük fel hírt kap, és kapok tőle egy levelet,hogy 'oké, akkor találkozunk a bíróságon',ezt az illető megteheti, ha végig csak hülyülök és csak facebookon az üzenet melletti panelba bekattintom,hogy ő szexuálisan zaklat? Ha elveszik a profilját emiatt és törlik valószínű nem hagyja annyiban, de egyébként hülyülhetek vele,vagy mehhurcolnak?: D
2013. jan. 19. 16:58
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, az illető nem hinném, hogy olyan mint Kiszel Tünde, vagy Fluor, az SP az csak egy név volt, mondhatok itt bármilyen férfi nevet, aki azért nem számít 'akkora'sztárnak.Bár SP elég híres.
2013. jan. 19. 17:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, hogy ilyesmivel hülyülj. Ha ennyi fölös időd és energiád van, menj el pl. egy állatmenhelyre önkéntesnek, vagy idősgondozó intézetbe beszélgetni.
2013. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
: D Köszi,akkor nem hülyülök félek az illetőtől.:). Szombat van, hétvége, ezért fér bele:)
2013. jan. 19. 17:10
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Le kéne már szoktatni valahogy a világot arról hogy a netes dógokat komolyan vegyék!


eselleg fake ip?

2013. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ezzel "hülyülsz", annak a hülyülésnek a közhasználatú és hivatalos magyar neve becsületsértés, és igen, kaphatsz miatta olyan levelet, hogy "Találkozunk a bíróságon" (zárójelben: meg is fogod érdemelni).
2013. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!