Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondta hogy hiányzom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta hogy hiányzom neki? Jelentek valamit akkor számára vagy sem?

Figyelt kérdés
A barátom amíg együtt voltunk többször mondta, írta, hogy hiányzom neki.... ez mit jelent? csak az hiányozhat aki iránt érzünk valamit nem? /Nem pont arra gondoltam, hogy totál szerelmes!/
2013. jan. 10. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet, csak az hiányzik neki, hogy legyen mellette valaki, vagy a megszokás miatt hiányzol. nem feltétlen érzések, de lehet, hogy rájött, hogy szeret. igazából valahogy ki kéne szedned belőle, hogy mi van...
2013. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2 hónapról van szó és azt mondja most nekem hogy semmit nem érez irántam... de én nem így érzem... viszont ő bizonygatja, hogy nem alakult ki benne semmi... de akkor hogy hiányozhattam neki amikor napokig nem találkoztunk? én ezt nem tudom összerakni...
2013. jan. 10. 11:13
 3/12 anonim ***** válasza:
hát ez így már neccesebb, lehet, hogy csak magát akarja meggyőzni :D ehhez valójában ismerni kéne a fiút, hogy mennyire érzelmes típus, mennyire könnyen esik szerelembe, milyen gyorsan kezd el kötődni a lányhoz meg mennyire volt ez neki komoly. :S és neked is tudni kell, hogy megéri-e csak azért velemaradni vagy folytatni, mert ő nem szerelmes, csak hiányzol...
2013. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha napokig nem találkoztok,sőt általánosságban ritkán vagytok együtt,nincsen annyi közös élmény,valamint egymás közelsége,akkor sanszos, hogy annyira nem alakul ki semmi :/


Beszéld meg vele,kérdezz rá, hogy akarja-e folytatni vagy sem...

2013. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen most azt sem tudom egy hete hogy együtt vagyunk vagy nem?!... mert azt mondta neki idő kell... de kérdeztem rá két napra hogy akkor legalább azt mondja meg miért akar szakítani, erre azt felelte nem tudja...
2013. jan. 10. 11:24
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is keveset találkoztunk még ahhoz hogy igazából megismerjük egymást... ezt el is mondtam neki...de nem tudom mit akar...
2013. jan. 10. 11:26
 7/12 A kérdező kommentje:
11:19 már mint mivel akarja magát meggyőzni???
2013. jan. 10. 11:30
 8/12 anonim ***** válasza:
hát hogy az is simán lehet, hogy hiányzol neki, de nem akarja valamiért folytatni és inkább ezt mondja, hogy nem érez semmit, nem alakult ki semmi.
2013. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hm... érteném hogy nem akarja folytatni ha lett volna köztünk bármi féle probléma.. de komolyan mondom hogy nem volt... ha féltékeny / mert az, bár ezt is tagadja de nagyon/ az lehet egy ok amiért így dönt, meg amiért azt mondja semmit nem érez, meg nem tudja miért akar szakítani?
2013. jan. 10. 11:38
 10/12 anonim ***** válasza:
bonyolult pasid van.. :D hát basszus, már csak az az ötletem maradt, hogy önbizalomhiányos és fél, hogy elhagyod másért :D de annyira ellentmondásos ezekből kiindulva.. :S
2013. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!