Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hitelre vásároltam lakást...

Hitelre vásároltam lakást amit sikerült kifizetnem. Most hogy tehermentes a lakás szeretném a lányom nevére íratni. Van-e valami akadálya? / nem szeretném h a nevemre kerüljön mert van máshol tartozásom/ Hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés

#lakás átírás
2013. jan. 29. 20:43
1 2
 11/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"De kell utána adózni!!Tudom! Augusztusban iratt rám a tesom az ő részét az örökségből !"


A testvér nem egyenes ági rokon, és ha nem tennél minden mondatod végére felkiáltójelet, ezt akkor is elmondtuk volna.

2013. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem egyenesági?Akkor csak vérszerinti? Nekem anyukám ezt mondta,akkor jól becsapott?? :(És még azt is mondta,figyeljem meg,bárhová beirok,mindenhol lesz egy-két ember,aki nem az adott kérdésre fog válaszolni,hanem azt figyelik,kibe,mikor köthetnek bele!!!Azt is mondta,nyugodtan felkiáltójelezhetek,húszat is tehetek,mert ez magánügy és tegyem úgy ahogy nekem jól esik!!!:)
2013. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Nem egyenesági?Akkor csak vérszerinti?"

Oldalági. Egyenesági rokon a szülőd, nagyszülőd, dédszülőd, szépszülőd, a gyereked, az unokád a dédunokád a szépunokád stb.

Oldalági rokon a testvér, az unokatestvér, a nagybácsi, nagynéni stb.

Anyukád nem csapott be, csak tájékozatlan volt. Felőlem nyugodtan kiabálhatsz (a felkiáltó jel annak a jelen), de teljesen felesleges és udvariatlan is. De természetesen jogod van hozzá.

2013. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
És nem belédkötöttünk (nem csak én), hanem kijavítottunk, mert hibás információt adtál. Nekünk meg ehhez van jogunk.
2013. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"nyugodtan felkiáltójelezhetek,húszat is tehetek,mert ez magánügy és tegyem úgy ahogy nekem jól esik"


Na, már megint egy "jogom van hozzá" óvodás. Tudod, kispajás, jogod majd akkor lesz, ha a kötelezettségeidet (itt pl.: az udvarias viselkedést) teljesítetted. Utána lesznek jogaid is. De egye fene, legyenek "jogaid", bár szerencsére a kultúrember nem arról ismerszik meg, hogy "jogai" vannak, hanem arról, hogy képes belátni a tévedését, és meg tudja köszönni a segítő, tájékoztató szándékot...

2013. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

""és ha nem tennél minden mondatod végére felkiáltójelet, ezt akkor is elmondtuk volna.""

A kijavítást elfogadom,de a kijelentést nem!!! Kösz a megértést!!!!!!!!!!!!!

2013. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
""Tudod, kispajás, jogod majd akkor lesz, ha a kötelezettségeidet (itt pl.: az udvarias viselkedést) teljesítetted."" Tudod :veréb mondja....!?! Nem jártunk együtt óvodába,úgyhogy neked is illene betartani az udvarias viselkedést! Majd ha egy csoportban leszünk,akkor a ""kispajtásod ""leszek!!!
2013. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!