Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Én mint munkáltató elküldhetem...

Én mint munkáltató elküldhetem az alkalmazottamat táppénz alatt? A dolgozóm határozatlan idejű szerződéssel rendelkezik.

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Mért ne küldhetnéd? Megírsz egy rendkívüli felmondás alapos undokkal és elpostázod neki. Csak akkor leszel szarban, ha véletlenül meg tudja támadni a munkaügyi bíróságon az indokod. Úgy hogy kösd fel a gatyád kedves gyermekem. :)
2013. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*felmondást

**indokkal

2013. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha Te vagy a munkáltató,akkor lenni kell könyvelődnek is,akinek evvel tisztába kell lenni.De,úgy tudom,hogy ma már el.Régebben nem lehetett!
2013. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem újra törvénybe hozták idén,hogy nem lehet elküldeni?
2013. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az új szabályozás szerint a táppénzes időszak alatt is közölhetik a felmondást a munkavállalóval, a felmondási idő azonban csak akkor kezdődik el, ha ismét munkába áll.
2013. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Akkor ha okos,vagy 3 hónapig táppénzen marad! :)
2013. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Undorító ez az egész, hogy egy beteg embert kirúgnak táppénz alatt.
2013. febr. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez jo hir. de mi helyzet probaido alatt? Akkor kirughat ha betegen van az alkalmazott? egyebkent miert kell lepontozni ha valaki felhaborodik ezen? kik irkalnak itt? atba,szos vallalkozok?
2013. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!