Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van olyan jelenleg aktuális...

Van olyan jelenleg aktuális tudományos pályázat, amely hasonló jellegű, mint az Ügyészség által kiírt Kozma Sándor tudományos pályázat?

Figyelt kérdés
Szeretnék pályázatra írni egy polgári v. nemzetközi jogi témakörben írt dolgozatot, de sajnos én eddig nem találtam olyan pályázatot, ahova lehetne küldeni ilyen témakörben, bár igaz, a Kozma Sándor tudományos pályázatán belül is van egy olyan szekció, ami "büntetőjogon kívüli", de azok a témakörök az ügyészség tevékenységéhez kapcsolódnak, ami ugye érthető is, mivel az Ügyészség által kiírt pályázatról van szó, de az a terület annyira nem érdekel. Tudtok esetleg olyan pályázatról, ahova polgári jogi témakörben is lehet írni?

2013. febr. 3. 19:50
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Én nem tudok róla.
2022. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!