Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes (megalapozott) lenne...

Érdemes (megalapozott) lenne ez esetben feljelentést tennem?

Figyelt kérdés

Egy internetes vita (egész konkrétan itt a gyk-n), durvult el. Bizonyítani tudom (lementettema képernyőket), hogy kulturált maradtam a vitában, más esett a torkomnak.

Egy számomra ismeretlen felhasználó üzenetéből idéznék (ma 17:08-kor küldte):

"hogy tegyem ravatalra a családod te fo.sadék"

Ha ezért feljelentem, mint a családom elleni életveszélyes fenyegetésért, mire számíthatok?



2013. febr. 6. 17:30
 1/4 Vadkan01 ***** válasza:
Amelyik kutya ugat az nem harap, ne törődj vele.
2013. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel anonim oldalról van szó, ezért ezt fenyegetésnek nem lehet nevezni, mivel nem ismer sem téged, sem a családodat.


Ha feljelentést teszel, akkor legfeljebb kiröhögnek...

2013. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Kedves édesapám firkálta fel a nagymamám házára egy akasztófa mellé anyukám és az akkori szomszédunk fejét és mellé írta, hogy így fogtok megd...leni és a 2 nevet. A bejelentést megtettük, a rendőrség hivatalból eljárást indított. Többedik alkalommal sikerült a kedves édesapámnak megjelennie a bíróságon, egyik meg nem jelenésekor sem állították elő, hiába ez állt a papíron és olyan kőkemény büntetést, kapott érte, hogy kár volt az egész. A magyar állam felé kellett 10 000 Ft büntetést befizetnie, nekünk semmit. Pedig a falat mi vakartuk le a két kezünkkel és a saját pénzünkből vettünk festéket és festettük le az egész ház elejét.

Szóval elhiheted nekem, hogy fölösleges bármit is csinálnod!

2013. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szántóvető ***** válasza:
kapsz egy nyilvános bocsánatkérést,más egyebet nem hiszem.
2013. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!