Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Férjem testvére feljelentést...

Férjem testvére feljelentést tett az ügyészségen nagyobb kárt okozó csalás bűntettének megalapozott gyanúja miatt. Férjemet tanúként kihallgatták, megtagadta a vallomást ellenem, nincs gyereke és nem tudnak belenyugodni, hogy megnősül, mi várható?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebből a kérdésből számomra nem derül ki semmi.


1) ki ellen tett feljelentést?

2)mi köze ennek ahhoz, hogy nincs gyereke?

3) ki fog megnősülni? A férjed már biztosan nem, igaz?

4) ki számára mi várható? Neked, a férjednek, kinek...?


Fogalmazd át a kérdést, légy szíves, és alaposan, érhetően írd le a tényállást.

2009. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A férjem testvére ellenem, a feleség ellen tett feljelentést, de ez rövid ahhoz, hogy leírjak mindent.Ezért perelnek, mivel a férjem 59 évesen először megnősült és nem volt eddig nős és nincs gyereke és a vagyon miatt perelnek engem.Mindent elkövetnek ügyészségi feljelentést, gyámság alá helyezést a férjemmel, csak azért, hogy a testvérei megkapják az 51 milliós vagyont!Már megnősült, elnézést a jelen időért, aug 29-én történt.Készítettünk öröklési szerződést, minden megvan a Földhivatalokban be van jegyezve minden ingatlanra a terhelési és elidegenítési tilalom.Ezért kérdeztem még mi várható? a pénzéhes testvérek részéről? akik soha semmit nem ettek a testvérükért!
2009. nov. 11. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!