Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A magyar bíróságok mennyire...

A magyar bíróságok mennyire vannak elkötelezve a multik felé? Érdemes egy egyszerű polgárnak multit perelni vagy ezek is előre eldöntött meccsek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 10:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Természetesen eldöntött meccsek. Nincsenek ugyan elkötelezve, de az adott pörben a multi tol egy kis dollárt és már meg is van az ítélet. :)
2013. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

hát én is erre tippelnék, csak kérdezném, valakinek esetleg van-e olyan tapasztalat, hogy mégis neki adtak igazat?

undorító ez az ország komolyan, de ha netán az 1000 esetből 1-szer a polgárnak adnak igazat, akkor azt aztán nagydobra verik az összes létező adón, hogy mert a magyar igazságszolgáltatás .... jah hogyne. egy agyrém ez az egész.

2013. febr. 12. 11:19
 3/16 tetro ***** válasza:
81%
Semennyire. Biztosítóval és telefonszolgáltatóval is pereskedtem már. A telefonszolgáltató már az első tárgyaláson elgáncsolták, a biztosító meg három év utána a többszörösét fizette az eredetileg kért összegnek...
2013. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha munkaügyi perről van szó, akkor az esetek többségében a munkavállalónak kedvez a döntés. (Legalábbis a Fidesz előtt még így volt.)
2013. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

biztosítóval szembeni perről van szó. az ügyben a hülye is látja, h nekem van igazam, na de ők megtehetik, hogy le.arnak, és csak azért se fizetnek.


na igen, most jó kérdés, hogy így a fidesz-bíróságoknál mi van, csak azért lenne jó némi támpont, mert ugye a pereskedés is sok pénzbe kerül, és nem szeretnék kidobni még nagy összeget, ha úgyis eleve vesztésre van ítélve valami.


ha valakinek van még tapasztalata, írja már le, köszi!

2013. febr. 12. 11:48
 6/16 tetro ***** válasza:
86%
a biztosítók a perek 95% bukják el...
2013. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hmmm, ezt örömmel hallom, kösz!
2013. febr. 12. 11:55
 8/16 anonim ***** válasza:
Bankok is igen gyakran fizetnek a perek legvégén, ráadásul most a közhangulat miatt a bírok is igen gyakran személyes ellenszenvvel viseltetnek az egész szektor iránt.
2013. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Ne hallgass már ezekre a buta birkákra akik szerint egy tökéletes és becsületes világban élünk ahol nincs háború,éhezés stb :D


Nem külföldön vagy hanem Magyarországon ahol a magyaroknak nincsen joguk :D Tehát nyilvánvaló hogy a korrupt bíróság a multikkal fog bratyizni,főleg ha ők még fizetnek is nekik


Le lehet pontozni agymosott birkucik csak azért mert nem egy álomvilágban élek hanem a valóságban,voltam már bíroságon,tudom mi folyik ott.Elég jó kapcsolattal rendelkezni és akkor az ártatlant fogják megszívatni


Na de mindegy,nyomás nézni az RTL Klubbot és bégessetek a TV előtt :D

2013. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 tetro ***** válasza:
az utolsó válaszoló nyilvánvalóan rengeteg polgári perben vett részt multikkal szemben...
2013. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!