Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A magyar bíróságok mennyire...

A magyar bíróságok mennyire vannak elkötelezve a multik felé? Érdemes egy egyszerű polgárnak multit perelni vagy ezek is előre eldöntött meccsek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 10:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

most az a nagy gond h én pontosan tudom, mi folyik bíróságokon, és milyen amikor a sértettet szivatják a legjobban, mert pl véletlen úgy intéződik, hogy a vádlott a bíró rokona, és ilyen hasonló aranyosságok, szal ezt ismerem sajnos.


csak multival nem pereskedtem még, és hát erre irányult volna a kérdés, hogy mennyire van kiadva nekik, h márpedig a multinak van igaza és pont. akár pénz nélkül is, mint amolyan kimondatlan felsőbb utasítás.


azért vszínű megpróbálom, aztán reménykedek ...

2013. febr. 12. 14:39
 12/16 anonim ***** válasza:
12:34-es vagyok. Én a bankszektorban dolgozom olyan területen, ahol valamilyen szinten rálátok a perek kimenetelére, és nem éppen a bankoknak áll a zászló...
2013. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2013. febr. 12. 16:24
 14/16 Komplikato ***** válasza:
51%
Nem vagyok naiv teljesen, de kérdező miért gondolja, hogy a multi a bíróság elfogultsága vagy lepénzelése miatt megfoghatatlan? Az nem lehet, hogy simán meg tud fizetni olyan ügyvédeket, akik zsebre teszik a bíróságot? Magyarul kidumálnak bármit?
2013. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
A multikat már rég ki kellett volna hajtani.
2013. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi vállaltunk már pert biztosítóval szemben, ráadásul nagyon kétesélyes ügyben (precedens értékű a dolog) és 1. és 2. fokon is megnyertük.

Ez a bíróság lefizetése, meg szegény állampolgár csak veszíthet duma nagyon demagóg. A bírák nem bűnözők, hanem igen sokat tanult, túlnyomó többségében becsületes emberek. Nem tetszhet egy ítélet mindkét félnek, de dönteni kell, az a bíró feladata,ez van.

2013. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!