Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fizetik vajon az utiköltséget?

Fizetik vajon az utiköltséget?

Figyelt kérdés

Kedden kell mennem tárgyalásra a miskolci városi bíróságra ,mert ott történt az eset én vagyok az érintett vádlott.


Mivel én Gödöllőn lakom ezért vonatjegy felmutatás ellenében úti költség térítést kérhetek?



2013. febr. 13. 21:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

"És,ha én a tárgyaláson elmondom,hogy Tisztelt Bíróság,én kérhetek utiköltségtérítést ott mit mondanának?"


Kapsz egy ingyenutat a börtönbe.

És bűnöző vagy, elvégre loptál.

2013. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ó csilla honnan tudod,hogy szabadságvesztésre ítélnek...?
2013. febr. 13. 22:09
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

"Nem vagyok bűnöző azért mert egyszer az életben elloptam egy biciklit."


De ezt hívják tolvajnak. Ami a bűnöző kategóriában van. Szép lenne ha az állam még ezt is fizetné.

2013. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, csak provokálni akarsz a kérdéseddel?
2013. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha minden ember ellopna egy közepesen értékes 200 ezer Ft-os Biciklit az úgy bőven 10% GDP arányos államadósság a "nem bűnözőnek" nevezett tolvajok felé. Szégyelld magad.
2013. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Jól van már, ne döngöljétek még mélyebbre a földbe a pitiáner alkalmi biciklitolvajt! Fogadni mernék rá, hogy az oldalon nagyobb gazemberek járatják a szájukat, magukat rendes, dolgos és szerencsétlen, megtiport adófizetőnek feltüntetve.


A kérdés jogos volt, ugyanis jogilag senki nem bűnös, amíg a bíróság ítéletet nem hirdet felette. Egy ártatlan vádlottal is megtörténhet ugyanez.

2013. febr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!