Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyire vagy elégedett a...

Mennyire vagy elégedett a hatóságok munkájával? Volt olyan ügyed amiben nem intézkedtek kellően?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 06:48
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem csalódtam még bennük, hiszen semmi segítséget nem várok(hatok) tőlük, viszont feltételezem, hogy cserébe megnehezítik az életem, na ezt rendre teljesítik is.
2013. febr. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hatóságokat már rég fel kellett volna oszlatni.
2013. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer az egyik családtagomat kirabolták Újpesten.Az egész városrészt ellepték a rendőrök, 5-6 autóval jöttek ki és láncban járták végig a helyszínt nyomok után kutatva, elkérték a környéken lévő összes térfigyelő felvételét (persze egyik sem rögzített).

Aztán a személyleírás alapján járták a várost, és meg is lett az első gyanúsított, de nem ő volt az elkövető.

Ennek már majdnem 3 éve,de szokás szerint semmi eredmény,nem lettek meg az elkövetők sem,az ügyet lezárták.

De ettől eltekintve szerintem kellően intézkedtek,és tényleg ráálltak a dolgokra, az,hogy akkor ott nem lettek meg az elkövetők az már nem az ő hibájuk.

Az pedig,hogy továbbra sincs semmi hír az ügyről, nem meglepő.

2013. febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

"hogy akkor ott nem lettek meg az elkövetők az már nem az ő hibájuk. "


Hát kié? A postás szakszervezeté?

2013. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"Hát kié? A postás szakszervezeté?"


Igen.

2013. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

4!

Nem az ők hibájuk. Te hogy találtad volna meg? Sehogy. De ennyi erővel lehetne a te hibád, mert te meg ott sem voltál, hogy elkapd!

2013. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy amennyire meg van kötve a hatóságok keze, annak ellenére mindent megtesznek. Sőt néha "csalnak" is egy kicsit a jó ügy érdekében. De szerintem ezt a legtöbb ember meg sem érdemli.

Vannak itt olyanok, akik a rendőrt szidják. Kérdezem, hogy mi van akkor, ha az a rendőr éppen egy másik településen van. Ő a hibás mert ott van éppen valami miatt pl.: lopás. Vagy az ő hibája, hogy egyedül van szolgálatban és nem ér oda időben? Hát nem.

Ez esetben is a rendőröknek szerinted mit kellett volna tenniük? Helikopterrel körözni, mint az USA-ban? nincs pénz semmire. csak a józan paraszti ész maradt a bűnüldözésre is. Technika nuku

2013. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Snl.Drako ***** válasza:
100%
Semennyire. Kizárólag ilyen ügyeim voltak. Kedvencem az volt, amikor random elvittek. Se miért, se kiért, egy k*rva szót nem szóltak, csak odébbvittek a kerület másik oldalára, megmutattak valami lakótelepi pánikkirálynak és elengedtek. Pedig csak sétáltam. A másik roppant király eset, amikor barátnőmékhez betörtek. A hátsó kerítés letaposva, minden fém eltűnt, a fát teleaggatták halbelsőségekkel. Furcsa módon előző nap dicsekedett a hátsó szomszéd a jó fogásával a pecából, meg hogy jut majd elég végre a purdénak... Fogalmazzunk úgy, hogy nem idén barnultak, és ha jól körbenézett volna a rend dőre őre, még lábnyomokat is látott volna, de neeeem, nyom hiányában lezárva a nyomozás, sose kerül elő az a cirka 200+ ezer forint érték, ami eltűnt. Na most ha a szomszédba nem néz be, akiről a fél utca állítja, hogy megalapozottan gyanusítható, és nem kellett volna messzire menni, elég lett volna csak hozzá és a haverjaihoz benézni, megkerült volna minden, akkor kérdem én, gyorshajtók büntetésén és farokvakaráson kívül mit csinál a rendőrség? Mert én nem láttam eddig, hogy akár a legegyszerűbb ügyet is megoldották volna.
2013. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Andrej031 ***** válasza:
az apóst egy éve kirabolták ép mikor haza érkeztünk és láttuk mikor kijön az illető és beül a platós kocsiba amelyen az após cuccai és elhajt .Elmentünk a rendőrségre ők jedző könyvet vettek fel és azt mondták nyomozást inditanak és nemkötelességük kimenni a megadott címre mikor az elkövető címét is megadtuk majd a minap azt felelték nembizonyitható hogy ő az elkövető .Szigetváron rengetegen tettek feljelentést ellene hogy kirabolta és semmi ért a rendőrök is neki dolgoznak 30 milió értékben kivett lizingre munkagépeket majd adtak neki a Szigetvári rendőrök igazolást hogy ellopták a gépeket de érdekes módon még két hónap mulva is a raktárában volttak az ellopott gépek
2013. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy cég elsikkasztotta a pénzemet. Feljelentést tettem, mire az jött ki, hogy elutasítják, mivel nem történt bűncselekmény. Számomra egyértelmű volt, hogy nem is foglalkoztak az üggyel. Ugyanis én nyomoztam helyettük, kész tényekkel mentem be. Már amikor hajlandók voltak a nyomozók fogadni, mert hetekig telefonálgattam, hogy adjanak időpontot és hetekig vissza se hívtak. Úgy kellett kikönyörögni, hogy bejelentést tehessek. Egyébként a cég a mai napig működik és folyamatosan teszi ügyfeleivel azt, amit velem és a tőzsdén is szerepel. Több milliárdot loptak az emberektől. Mégsem történt semmi. (PSZÁF, NAV is nyomozott már ellenük, eredménytelenül.)
2013. febr. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!