Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van valami neten hozzáférhető...

Van valami neten hozzáférhető nyilvántartás a címekről, házszámokról? Esetleg nyilvános földhivatali adatbázis?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy van egy adósom (bíróság által megítélt), de megváltozott az illető címe, de csak mert átnevezték az utcájukat, a házszámokat is, nem azért mert elköltözött.


A Földhivataltól hiába kértem, hogy adják meg, mi annak az X volt utcának a jelenlegi címe, mert nem hajlandóak még csak válaszolni se, a bíróság meg azzal a hülyeséggel jön, hogy állítólag személyiségi jogok miatt én mint sértett nem tudhatom meg a csaló úr címét. Holott eddig is tudtam, csak közbe jött ez a változás.


Hogyan deríthetném ki?


Most azt hagyjuk, hogy a bíróság jogosan vagy jogtalanul tagadja-e meg az adatok kiadását (sztem jogtalanul, hiszen eddig is ismertem, csak sajnos vannak korrupciós szálak is, és gyanítom, próbálnak ellehetetleníteni).


Na de valami netes nyilvántartás van, ahol utána nézhetnék ennek?


Vagy ha sehogy se megy, akkor szerintetek a posta tudja? Elvégre azok eléggé naprakészek ebben sztem, csak kérdés, hogy azok is kiadják-e (legalábbis hivatalosan).

köszi!



2013. febr. 19. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább írj ki ide egy kérdést, hogy "Nyékládházán a régi Regős Pista utcának most mi a neve?"

Vagy Guglizz egy kicsit.

A Földhivatalnak amúgy van kereshető adatbázisa, de van ahol még a házszámozás változása sincs átvezetve, szóval náluk nem is nagyon érdemes keresgélni.

Esetleg írj az Önkormányzatnak.

2013. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!