Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most van egy súlyos problémám!...

Most van egy súlyos problémám! Kaphatok egy hitler ábrázoló kép miatt fegyelmi tárgyalást?

Figyelt kérdés
A borítóképemre kiraktam egy ilyen Hitlert ábrázoló képet. és most azért lesz fegyelmi tárgyalásom mert az iskola tanárai látták.! És mi jogon nézik meg? Hogy az én magán életemben. Túrkálnak. és mi jogon nézik meg az én adatlapomat.1. Nem iskola időben történt 2. Saját fb-m azt csinálok vele amit akarok. Saját magán életemet intézem ott! és szerintem ezért mi a f*sznak kell fegyelmi tárgyalást indítani! :O? Am 8\B tanuló vok.14\F

2013. márc. 4. 16:33
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

1. Szerintem is egy kicsit hülyeség volt ilyen képet kitenni! :/

2. Igazad van, a te adatlapod, miért ne tehetnél ki azt, amit szeretnél :)

3. Lehet el akartad hülyülni, csak balul sült el :///

4. Nem lehet ilyen dolog miatt tárgyalást indítani, szerintem HÜLYESEG! :P

5. Remélem legközelebb kicsit átgondolod mit teszel :) vagy a tanáraid "korlátozd" meg az adatlapod böngészésében :)

2013. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem,hogy az iskolának ehhez mi köze van.Mert akkor ha iskola után elüt egy autó akkor az iskolát is felelősségre vonják?Nem mert iskolán kívül történt...ez pedig szintén, magyarán semmi köze az iskolának a dologhoz...ha az igazgató feljelent vagy bárki és úgy indul rendőrségi eljárás az oké mert azt megtehetik, de szerintem ez már nem az iskola jogköre és nem is feladatuk.

Olyan ez mintha helytelenül írnál facebookon és kapnál egy nyelvtan egyest.

2013. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%

Kicsapni nem fognak ne aggódj.


Bizonyos ideológiákat jobb ha megtart magának az ember.

2013. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként április 30-tól lép hatályba az AB. rendelkezése. "


Mindegy mikor lép életbe. Sehol sem tiltott Hitler arcképének használata.

2013. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként április 30-tól lép hatályba az AB. rendelkezése."


Mindegy mikor lép életbe. Sehol sem tiltott Hitler arcképének használata.

2013. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
9%

"azért arra ne nagyon fogadjatok, hogy emiatt nem indul eljárás a suliban..."


De fogadunk. Most akkor nyugtatókat kell majd szedned? Sajnálom...

2013. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
48%

"Mert akkor ha iskola után elüt egy autó akkor az iskolát is felelősségre vonják?"


Csak ha legrövidebb úton és megszakítás nélkül hazafelé tartott. Ezt hívják üzemi balesetnek.

2013. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%
Elég nevetségesek a tanáraid, de ha ők így, akkor vedd fel a kesztyűt! Ha tényleg tárgyalást csinálnak belőle, akkor a lehető legnagyobb fapofával mondd azt, hogy különösen érdekel a történelem (most gondolom a második VH-nál tarthattok), most egyébként is a második világháborút veszitek, te meg nem bírsz betelni vele olyan izgalmas és muszáj volt a facebookodra is valami ilyen témájú képet raknod. Vidd el a történelemkönyvedet is, ahol szintén megtalálható Adolf Hitler képe. Ezt mind foglalják írásba!
2013. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni az iskola házirendjét. Ha abban van olyan rész, amit a facebook képeddel esélyes, hogy megszegted, akkor jogos a fegyelmi - de felteszem ez a fegyelmin elő fog jönni, hogy melyik pont az, ami miatt kifogásolják a dolgot.


" És mi jogon nézik meg?"


Olyan jogon, hogy kiraktad ország-világ szeme elé, pont azért, hogy megnézze. Innentől kezdve elég nagy kreténség azzal jönni, hogy "mi jogon nézik meg?"

2013. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 tetro ***** válasza:
100%

Szinte minden iskola házirendjében benne van, hogy a diák az iskolán kívül is az iskola szellemiségének megfelelően kell viselkednie... Vagy valami ilyen gumiszabály. Anno tőlük rúgtak ki gyereket anno, mert focimeccsen a seggét mutogatta. Az iskolában történt? Nem.

Az hogy az iskola eljárást indít-e saját jogkörben, annak a világon semmi köze ahhoz, hogy hitler arcképének megjelenítése nem tiltott. És ha mondjuk az igazgató zsidó? Akkor nem veheti ezt személyes támadásnak?

Kérdező, majd írd le, hogy indult-e eljárás...

2013. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!