Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most van egy súlyos problémám!...

Most van egy súlyos problémám! Kaphatok egy hitler ábrázoló kép miatt fegyelmi tárgyalást?

Figyelt kérdés
A borítóképemre kiraktam egy ilyen Hitlert ábrázoló képet. és most azért lesz fegyelmi tárgyalásom mert az iskola tanárai látták.! És mi jogon nézik meg? Hogy az én magán életemben. Túrkálnak. és mi jogon nézik meg az én adatlapomat.1. Nem iskola időben történt 2. Saját fb-m azt csinálok vele amit akarok. Saját magán életemet intézem ott! és szerintem ezért mi a f*sznak kell fegyelmi tárgyalást indítani! :O? Am 8\B tanuló vok.14\F

2013. márc. 4. 16:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Azért mert egy történelmi személy virít a facebook oldaladon nem indíthatnak fegyelmi tárgyalást.
2013. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
35%

Szerencsére ha megbüntetnek elég nagy eséllyel beperelheted az iskolát. Mindenesetre előre vedd fel a kapcsolatot egy független ügyvédi irodával vagy alapítvánnyal aki nem ítél el egyből, hanem a törvényeket szolgálja. Én megpróbálkoznék az NJAnál.

Szurkolok neked. Én sem tenném ki Hitlert, viszont ha Sztálint vagy Lenint teszed ki ez soha nem fordult volna elő. Ez azért gusztustalan dolog a mai világban.

2013. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
35%
Ja amúgy meg minden tanárt le kéne törölnöd facebookról, leszedni a képet, és beállítani az adatvédelemnél, hogy csak ismerőseid nézhetnek meg bármit is rólad.. Ha nem mentették ki a képet, hogy ott virít neked, akkor bekaphatják. Bizonyítsák ahogy akarják.
2013. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Vagy eszembejutott még 1 habi szöveg.. Mond hogy te csak rossz színben tüntetted fel és nem figyelték jól aki bemártott téged, hogy te bizony nem dicsőítetted hanem fikáztad :D
2013. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Amugy kösszi mindenkinek! Március 12.-én lesz a fegyelmi tárgyalásom... a nagy semmiért..! :'(
2013. márc. 5. 16:39
 26/26 tetro ***** válasza:
Ezek szerint mégis csak lesz tárgyalás... Privátban megadom a számlaszámom, hova lehet utalni a százasokat...
2013. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!