Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy iskola szabályokat/törv...

Ha egy iskola szabályokat/törvényeket szeg, ami nem csak engem, hanem még sok tanulót is hátrányosan érint mit tehetek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Elsőként a szülőket kell mozgósítani.

A szülői befolyás általában elég nagy egy iskolában.


Ha ez nem jön be , akkor az oktatásügyi fejeseket kell értesíteni.

2013. márc. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Szülők, 2. Feljelentés


(Megjegyzés: az ilyen, tanulóktól eredő kezdeményezések tipikusan szinte mindig azzal végződnek, hogy mégse történt szabály- és törvénysértés. De ha mégis az "1%"-ban érzed az eseteteket, akkor ez ne szegje önbizalmatokat.)

2013. márc. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szüleim már intézkednek, csak arra az eshetőségre is szeretnék felkészülni, ha ők esetleg nem érnek el eredményt. Elég bonyolult az ügy, mi is csak most jöttünk rá hogy mi folyik az iskolában, és ez sajnos elég durva. 18 éves elmúltam, így már akár én is léphetnék, ha a szüleim nem járnának sikerrel.
2013. márc. 5. 00:38
 4/6 tetro ***** válasza:
mi folyik?
2013. márc. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Mi folyna? Tanítás, és ez rendkívül durva.
2013. márc. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andizsuzsi ***** válasza:

Milyen törvényeket szegett meg az iskolád?


Egyébként első körben a fenntartó felé kell jelezni, ha úgy érzed, sérelem ért, ha az ő intézkedésükkel nem vagy elégedett, akkor pedig a megyei Kormányhivatal oktatási osztályán kell panaszt tenni.

2013. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!